Reklama

Marcelina Zawadzka w zaskakującej fryzurze

Marcelina Zawadzka na dobre zadomowiła się w polskim show-biznesie. Miss Polonia z 2011 roku sprawdza się w roli prowadzącej.

30-letnia Zawadzka reprezentowała kraj w konkursie Miss Universe i jako pierwsza Polka od 1989 roku zakwalifikowała się do finałowej szesnastki. Przed kamerą debiutowała sześć lat temu jako gospodyni programu "Projektanci na start".

Dziś Marcelina jest związana przede wszystkim z Telewizją Polską. Od 2015 roku współprowadzi "Pytanie na śniadanie". Pracowała też na planie "The Voice of Poland" oraz "Bake Off - Ale ciacho!".

Piękna blondynka w życiu prywatnym nie ma tyle szczęścia, co w zawodowym. Była związana m.in. z aktorem Mikołajem Roznerskim i modelem Leonardo Marquesem. Ostatnio łączy się ją z misterem Rafałem Jonkiszem, jednak żadne z nich nie potwierdziło związku.

Reklama

Prezenterka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwują 322 tys. użytkowników. Ostatnio zrobiła im niespodziankę i zaprezentowała się w zupełnie innej odsłonie!

Na zdjęciu, o którym mowa, Marcelina ma bowiem na głowie długie, czarne afro! "W końcu czuje się sobą. To uczucie, kiedy masz motyle w brzuchu, gdy widzisz siebie w wymarzonej fryzurze" (pis. org.) - napisała pod fotką.

Fani nieoczekiwanie porównali miss do... Michała Szpaka. Pojawiło się też sporo komplementów. Myślicie, że Zawadzka powinna rozważyć zmianę fryzury?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy