Reklama

Marcelina Zawadzka zaskoczyła wyznaniem o ślubie

Marcelina Zawadzka, po trudnym czasie, znów odnalazła szczęście. Od kilkunastu miesięcy jest w związku z Maxem Gloecknerem. Teraz zaskoczyła wyznaniem o ślubie. Jej ukochany już planuje ceremonię?

Dwa lata temu Marcelina Zawadzka zniknęła z telewizji. Nie tylko w jej życiu zawodowym działo się sporo, ale także w prywatnym nastąpiło wiele zmian. Gwiazda rozstała się ze swoim ówczesnym partnerem i zbierała siły na wielki powrót do telewizji. Odnalazła też szczęście u boku nowego mężczyzny, Maxa Gloecknera, który pochodzi z Niemiec. Jest dyrektorem w firmie zajmującej się rynkiem nieruchomości w Tajlandii.

Marcelina Zawadzka weźmie ślub?

Przy okazji promowania programu Polsatu "Farma", Marcelina Zawadzka udzieliła kilku wywiadów. W jednym z nich zdradziła kulisy swojej relacji z ukochanym.

- Poznaliśmy się w Nowym Jorku. Tam spędziliśmy trochę czasu, potem ja przyleciałam do Polski, a później on przyleciał tutaj, abyśmy się bliżej poznali. On poznał moją rodzinę, ja poznałam jego. I jak kręciłam program "Farma", to też z nami był. I tak się poznawaliśmy - przyznała gwiazda.

Jednak tym, co wzbudziło największe zainteresowanie mediów, było jej wyznanie o planowaniu ślubu przez ukochanego. Marcelina w rozmowie z Jastrząb Post zdradziła, że planują z Maxem sformalizować swój związek. Podobno pojawiły się już pierwsze rozmowy o ślubie. Jak się okazuje, jej ukochany już planuje ceremonię. 

Reklama

- wyznała gwiazda.

Myślicie, że Marcelina Zawadzka już niedługo stanie na ślubnym kobiercu?

Przeczytaj też:

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się zgrabnymi pośladkami!

Sylwia Grzeszczak pozuje w najmodniejszym kolorze roku

Wojciech Szczęsny i Marina nie zmrużyli oka z nerwów. Smutne wieści o synku!

* * *

Zobacz więcej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcelina Zawadzka | farma | Max Gloeckner

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy