Reklama

Reklama

Małgorzata Rozenek-Majdan chwali się zgrabnymi pośladkami!

Małgorzata Rozenek-Majdan wciąż przebywa z całą swoją rodziną na wakacjach w Tajlandii, którą kocha. Odkąd gwiazda pokazuje relację z egzotycznego urlopu, chwali się przy okazji swoją odchudzoną sylwetką. Tym razem pokazała jedno zdjęcie, które rozgrzało fanów do czerwoności.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała gorące zdjęcie!

Małgorzata Rozenek-Majdan odkąd pojawiła się na stałe w show-biznesie, zachwyca swoją urodą. Gwiazda, która zyskała popularność dzięki swojemu programowi o sprzątaniu, zyskała spore grono wielbicieli jej osobistego uroku. 

 Nie zmieniło się to na przestrzeni lat, nawet gdy jej ciało zmieniło się, gdy Gosia zaszła w upragnioną ciążę. Ona sama była wówczas zdania, że w tej chwili jej wygląd nie jest najważniejszy. 

Po przyjściu na świat upragnionego synka, nie spieszyła się przesadnie z powrotem do formy i podkreślała, że każda kobieta robi to w swoim tempie. Dzięki tam mądremu podejściu zyskała tylko poparcie wśród młodych mam. 

Jednak od narodzin Henia minął już rok, a Małgorzata powoli wracała na siłownię. Dziś nie ma śladu po tym, że pod sercem nosiła maleństwo i gwiazda chętnie oraz z dumą pokazuje swoje odchudzone ciało. 

Wakacje w Tajlandii, na których obecnie przebywa razem z całą rodziną, są ku temu doskonałą okazją! Małgorzata Rozenek-Majdan dosłownie zasypuje internautów, którzy śledzą jej konto, zdjęciami, do których pozuje w bikini. 

Fani patrzyli tylko na jedno!

Tym razem jednak jedno zdjęcie wyjątkowo przyciągnęło uwagę fanów Gosi! Gwiazda opublikowała fotografie, do których pozuje... tyłem, eksponując przy okazji bardzo kobiece plecy i pupę. 

Trzeba przyznać, patrząc na zdjęcie, że ciężko pracowała nad powrotem do formy, bo takich kształtów może pozazdrościć jej niejedna młodsza od niej koleżanka. Fani nie ukrywali, że zdjęcie sprawiło, że zrobiło im się trochę goręcej w ten zimowy czas! 

Reklama

***
Zobacz również: 

Małgorzata Rozenek-Majdan pozuje bez makijażu! Rodzinny kadr robi wrażenie! 

Królikowski oskarża ciotki Opozdy! Winą obarcza też kochankę teścia

Doda o kontakcie z Emilem! Nie chce przeszkadzać w śledztwie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek-Majdan

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy