Reklama

Reklama

Marcin Hakiel tłumaczy się obserwatorom: "Moja kobieta podjęła decyzję"

Marcin Hakiel kilka tygodni temu zaczął chwalić się układaniem sobie życia po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Po rozwodzie z aktorką tancerz znalazł szczęście u boku tajemniczej blondynki. Choć obydwoje bawią się z fanami, wstawiając "kontrolowane" kadry, na których nie widać twarzy wybranki Marcina Hakiela, to tancerz postanowił wymownie skomentować tę kwestię.

Od rozstania Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela minęło trochę czasu, jednak plotki na ich temat nie cichną. Oliwy do ognia dolewają sami bohaterowie, dzieląc się mediach społecznościowych kulisami z ich życia prywatnego. Kilka tygodni temu Marcin Hakiel obwieścił światu, że znalazł szczęście u boku tajemniczej blondynki. Teraz przekazuje wiadomość od swojej partnerki, której wizerunku w dalszym ciągu nie chce ujawnić.

Wiadomość od partnerki Marcina Hakiela

Nowa wybranka tancerza nie należy do świata show-biznesu. Na zdjęciach, które Marcin Hakiel publikuje wraz ze swoją partnerką, skrzętnie pilnuje, by nie było widać jej twarzy. Choć internauci chcieliby poznać wizerunek kobiety, gwiazdor bawi się ze swoimi obserwatorami w kotka i myszkę, publikując jedynie "kontrolowane" kadry z ich wspólnych randek i aktywności.

Reklama

Były mąż Kasi Cichopek postanowił jednak odnieść się do sprawy, tłumacząc, dlaczego postępuje właśnie w ten sposób.

Myślicie, że tancerz w końcu ujawni, kim jest jego nowa wybranka?

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek nie mogła się powstrzymać. Tak zareagowała na sukces Kurzajewskiego

Doda przyciągnęła tłumy przed telewizory. Jednak to opinie fanów są skrajne

Rhian Sugden kusi na zdjęciu z basenu. Posypały się komplementy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy