Reklama

Margaret pokazała zdjęcie z mężem

Fani Margaret mieli ostatnimi czasy powody do niepokoju. Wszystko wskazuje jednak na to, że wokalistka czuje się dobrze!

Margaret ma na swoim koncie mnóstwo sukcesów: wylansowała kilka wielkich przebojów, które doceniono nie tylko w Polsce, ale także poza granicami kraju. Do tej pory wypuściła cztery autorskie albumu, występowała na największych festiwalach oraz w licznych programach telewizyjnych.

Na początku grudnia 2019 roku piosenkarka ogłosiła, że zawiesza karierę. W oświadczeniu dla fanów i mediów napisała, że decyzję podjęła przede wszystkim przez wzgląd na zdrowie i obiecuje wrócić, gdy odpocznie i poukłada wszystkie sprawy.

W styczniu tego roku Margaret ponownie zaskoczyła wszystkich - w sieci pojawiły się bowiem zdjęcia z szamańskiego ślubu, który wzięła w Peru z muzykiem Piotrem Kozieradzkim (Kacezetem). Teraz zaś piosenkarka wraca do nagrywania i znów kontaktuje się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Reklama

Ostatnio na swoim instagramowym profilu zamieściła zdjęcie z ukochanym. Para, ubrana w białe dresy i oryginalne nakrycia głowy, wypoczywa w ogrodzie. W kadrze zmieściły się także dwa pieski oraz grill, do którego piosenkarka nawiązała w podpisie.

- Zaprosilibyśmy was na grilla aleeee.... - napisała, nawiązując do panującej pandemii.

Cieszycie się, że Margaret znów jest aktywna w mediach społecznościowych? 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Margaret

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy