Reklama

Maria Konarowska przybrała na wadze

Maria Konarowska już kilkanaście lat temu próbowała swoich sił jako aktorka. Niestety, nie udało jej się zagrzać miejsca w polskim show-biznesie na dłużej.

W 2000 roku debiutowała w serialu "Plebania", a sześć lat później zagrała główną rolę w serialu "Kopciuszek". Produkcja nie cieszyła się jednak dużą sympatią telewidzów.

Konarowska, prywatnie córka Joanny Szczepkowskiej, pojawiła się jeszcze w polsatowskiej "Pierwszej miłości", a później zniknęła z mediów. W międzyczasie skończyła studia w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej.

Ku zaskoczeniu wszystkich, w 2016 roku Marysia pojawiła się u boku Agnieszki Włodarczyk w pierwszej edycji show "Azja Express".

Reklama

Dziewczyny zajęły wysokie, drugie miejsce przegrywając tylko z Michałem Żurawskim i Ludwikiem Borkowskim. Dały się też poznać jako uczestniczki, które nie idą po trupach do celu i chętnie pomagają innym.

Po przygodzie z "Azją Express" Konarowska pojawia się od czasu do czasu w telewizji śniadaniowej, by raz jeszcze opowiedzieć o przygodach, które przeżyła podczas wyjazdu z TVN-em.

Ostatnio pozowała również do zdjęć podczas konferencji promującej portal MaTata. Co ciekawe, towarzyszył jej Ludwik Borkowski.

Parę podejrzewano o romans jeszcze podczas emisji "Azji Express". Nigdy jednak nie potwierdzili tych pogłosek.

Niestety, od czasu zakończenia show, Konarowska wyraźnie przytyła. Obszerny płaszcz i ciężkie buty, które założyła na konferencję, pogorszyły jeszcze sytuację.

Podoba Wam się jej styl?


 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Maria Konarowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy