Reklama

Marta Linkiewicz w oryginalnej sesji

Choć trudno w to uwierzyć, Marta Linkiewicz doczekała się ponad miliona obserwujących na swoim instagramowym profilu.

O, urodzonej w 1997 roku "patocelebrytce", zrobiło się głośno, gdy w 2015 roku pochwaliła się w mediach społecznościowych, że uprawiała seks grupowy z amerykańskimi raperami z grupy Rae Sremmurd. Linkiewicz regularnie zamieszczała nagrania, na których była odurzona alkoholem oraz innymi substancjami.

W 2019 roku po raz pierwszy wzięła udział w gali FAME MMA i stanęła do walki z Esmeraldą Godlewską. Od tej pory Linkiewicz zaczęła trenować, znacznie schudła i skupiła się na doskonaleniu umiejętności potrzebnych w oktagonie.

Reklama

Linkieiwcz nie byłaby jednak sobą, gdyby nie zwracała na siebie uwagi. Ostatnio zdecydowała się np. na... ogolenie głowy.

Celebrytka uznała najwidoczniej, że samo ogolenie głowy to za mało, bo postanowiła zamieścić na Instagramie bardzo oryginalne zdjęcia.

Linkiewicz pozuje do nich m.in. z koleżanką, której... wpycha do ust burgera. Marta ma na sobie okulary przeciwsłoneczne, rękawiczki i czarną marynarkę.

Nieletni fani celebrytki nie kryli zachwytów, a kilka dziewczyn pisało w komentarzach, że marzą o takiej fryzurze, jaką ma obecnie Linkieiwcz. 

Zobaczcie sami, jak obecnie prezentuje się 23-latka. Co myślicie o jej internetowej działalności?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Marta Linkiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy