Reklama

Reklama

Martyna z "Rolnik szuka żony" powiększyła usta

Martyna Cell jest jedną z uczestniczek siódmej edycji programu „Rolnik szuka żony”. Sympatyczna blondynka cieszy się sporym zainteresowaniem internautów.

Martyna była kandydatką wrażliwego Dawida. Podczas randki w klubie poinformowała rolnika, że nie ma ochoty na kontynuowanie znajomości. Noweta bardzo źle przyjął tę informację.

Dawid zalał się łzami i, być może, dostał nawet ataku paniki. Kobieta nie zdecydowała się do niego podejść i czekała przy samochodzie, aż rolnik się uspokoi.

Jak wiadomo, te sceny były nagrywane latem. Od tego czasu Martyna bardzo się zmieniła: zapuściła włosy i zrezygnowała z blondu. Zafundowała też sobie grzywkę i postawiła na delikatny makijaż.

Pod jednym z nowych zdjęć uczestniczki pojawił się wymowny komentarz: "Sztuczne usta". Sama zainteresowana natychmiast zabrała głos, pisząc:

Reklama

"Tak mówię to otwarcie i nic w tym złego nie widzę".

Internautki przy okazji tego wyznania zaczęły dopytywać, kiedy ostatni raz Martyna powiększała usta.

Okazało się, że dokładnie rok temu. Niedoszła rolniczka potwierdziła też, że dla uzyskania pożądanego efektu potrzebnych jest kilka zabiegów, bo "zazwyczaj po pierwszym są delikatne efekty".

Jesteście zaskoczeni wyznaniem Martyny?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Martyna Cell | "Rolnik szuka żony"

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy