Reklama

Reklama

Marzena Rogalska debiutuje w nowej roli

25 października odbyło się spotkanie autorskie Marzeny Rogalskiej, na którym zaprezentowano jej debiutancką powieść pt. „Wyprzedaż snów”. Na premierze pojawili się m.in. przyjaciele dziennikarki, wśród których nie brakowało także gwiazd.

"Wyprzedaż snów" to historia zranionej Agaty, która po ośmiu latach powraca do miasta, w którym spędziła najlepsze chwile swojej młodości. Nie wie, co pozostało z jej dawnych przyjaźni, jak bardzo zmienił się świat i życie ludzi, którzy ją kochali, a których porzuciła. To opowieść o tym, czy czas może zniszczyć prawdziwą przyjaźń i czy główna bohaterka, która nie ma nic i sama potrzebuje pomocy, może pomóc innym.

Marzena Rogalska w rozmowie z Interią przyznała, że jest bardzo zdenerwowana, ale i zarazem podekscytowana faktem, iż jej pierwsza w życiu książka właśnie pojawia się na rynku. Dziennikarka radiowa i telewizyjna około roku przygotowywała się do napisania powieści.

Reklama

- Zmierzyłam się w kilkoma tematami, co do których musiałam się mocno przygotować. Ale to naturalne, bo jako dziennikarka nieustająco robię dokumentację, więc to nie była dla mnie jakaś strasznie nowa rzecz. Na pewno musiałam zrobić to zdecydowanie bardziej solidnie. To była bardzo miła praca, bo dotyczyła poznawania czegoś nowego - mówi w rozmowie z Interią Marzena Rogalska.

Dziennikarka do sięgnięcia po tę pozycję zachęca zarówno kobiety jak i mężczyzn. Jedną z osób, która miała możliwość zapoznania się z lekturą jeszcze przed jej premierą był mąż Magdaleny Steczkowskiej, który w samych superlatywach wypowiadał się o powieści Rogalskiej.

- Któregoś wieczoru otrzymuję smsa od męża Magdy: Marzenko, właśnie przeczytałem twoją książkę. Jest fantastyczna, bardzo ci gratuluję. - Magda opowiadała, że Piotrek był absolutnie wciągnięty, czytał z ogromną przyjemnością. Dla mnie to super rekomendacja. Trzech mężczyzn przeczytało tę książkę i powiedziało, że jest naprawdę ok, więc nie zawężałabym grona odbiorców wyłącznie do płci pięknej - dodaje dziennikarka.

Na premierze książki Mareny Rogalskiej pojawili się m.in. Joanna Brodzik, Katarzyna Bujakiewicz, Tomasz Kammel, Anna Prus, Leszek Stanek, Grażyna Wolszczak, Rafał Brzozowski, Katarzyna Grochola, Marcelina Zawadzka, Paweł Wilczak.

Łukasz Piątek

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje