Reklama

Reklama

Marzena Rogalska: Ostatnie urodziny przed pięćdziesiątką

- Nie chcę wstawać o piątej rano - mówi Marzena Rogalska, która w sobotę świętuje ostatnie urodziny przed pięćdziesiątką. Choć prezenterka lubi swoją pracę, liczy na to, że tego dnia będzie miała wolne. O pomoc przy torcie poprosi... Joannę Brodzik.

Marzena Rogalska - dziennikarka telewizyjna i radiowa, a także autorka powieści - urodziła się 13 kwietnia 1970 roku w Przasnyszu. Jak zdradziła w rozmowie z PAP Life, gości raczej nie podejmie własnoręcznie zrobionym tortem - nie z braku dobrych chęci, a umiejętności. Jednak Rogalska ma na to sposób...

- Może poproszę Joasię Brodzik, bo kilka lat temu przed moimi urodzinami zadzwoniła o mnie i powiedziała: - Rogal, powiedz tylko, o jakim smaku chcesz tort, a zrobię! Ona potrafi po prostu wszystko. Może wyczarować tort nawet o smaku boczku, bo Joasia jest niezwykle dowcipną osobą - wspomina Rogalska.

Reklama

Okazuje się, że prezenterka nie ma jeszcze pomysłu na to, jak spędzi swoje urodziny - ma jedynie nadzieję, że nie dostanie sobotniego dyżuru w pracy, tj. w programie "Pytanie na śniadanie", którego jest współprowadzącą.


Dowiedz się więcej na temat: Marzena Rogalska | Rogalska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje