Reklama

Reklama

Matka Kim Kardashian chce rozwodu

Po 22 latach małżeństwa i ponad rocznej separacji, matka Kim Kardashian, Kris Jenner, złożyła pozew o rozwód z Brucem Jennerem. Problemy w ich związku śledziły miliony Amerykanów. Wiele wskazuje na to, że koniec małżeństwa wcale nie oznacza końca tego show.

22 września Kris Jenner złożyła papiery rozwodowe. Jedna z córek Jennerów (Kylie) jest niepełnoletnia więc fani programu "Z kamerą u Kardashianów" będą mogli śledzić batalię o prawo do opieki nad nią.  Jednak w mediach już pojawiły się zapowiedzi innego, towarzyszącego rozwodowi sporu. O co? O pieniądze.

Jak donosi portal TMZ do podziału jest majątek wart 150 milionów dolarów, którego większość należy do Bruce’a Jennera, byłego lekkoatlety. Sporą część tej kwoty stanowi biżuteria Kris, według Daily Mail, warta ok. 60 milionów dolarów. Jednym z najcenniejszych elementów "kolekcji" jest pierścionek zaręczynowy, ozdobiony 20,5 karatowym diamentem. Matka Kim Kardashian już zapowiedziała, że nie zamierza oddać swoich drogocennych  zbiorów  Bo, jak twierdzi, są to jej "prezenty i rzeczy osobiste".

Reklama

Ciekawe, czy obrączkę też zamierza zatrzymać...

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje