Meghan i Harry pojawią się na premierze nowego filmu o Bondzie?

Wydawać by się mogło, że "separacja" od rodziny królewskiej nieco uspokoi nastroje panujące na dworze. Tymczasem żądni plotek fani rodu nadal szukają pretekstu do komentowania dworskiego życia.

Harry i Meghan odcięli się definitywnie od królewskiej rodziny
Harry i Meghan odcięli się definitywnie od królewskiej rodzinyHANNAH MCKAYAgencja FORUM

Ostatnio pojawiły się plotki, że Meghan i Harry pojawią się na premierze nowego filmu o Bondzie. Choć para ostatnio stroni od publicznego pokazywania się, nie wykluczone, że tym razem skusi się na bankietowe wyjście.

Producenci 25. części serii o agencie 007 zaprosili parę jako gości honorowych. Mieliby wziąć udział w premierze produkcji w Los Angeles Zaplanowano ją na tydzień po oficjalnej premierze w Londynie, na którą przybędą Książę William i Księżna Kate.

Trzeba przyznać, że producenci świetnie poradzili sobie od strony marketingowej z rzekomym konfliktem między Kate i Meghan - nie dość, że pary nie skonfrontują się to na dodatek ważni celebryci uświetnią dwa razy imprezę swoją obecnością.

"Nie czas umierać" miało ukazać się w kwietniu, ale z powodu pandemii trafi do kin w listopadzie. Nie możemy się doczekać!

x-news/INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas