Meghan Markle nie do poznania. Brudny sweter i bransoletka od księcia Karola

Karolina Iwaniuk

Opracowanie Karolina Iwaniuk

Meghan Markle i książę Harry choć chętnie umawiają się na wywiady w Stanach Zjednoczonych, tak stronią od sesji zdjęciowych i publikowania swojego wizerunku w mediach społecznościowych. Dlatego nowe zdjęcia Meghan Markle, spacerującej ulicami Santa Barbara przyciągnęły uwagę mediów. Zwłaszcza, że na zdjęciach Meghan nie przypomina samej siebie.

Meghan Markle nie zawsze wygląda tak, jak podczas wystąpień publicznych
Meghan Markle nie zawsze wygląda tak, jak podczas wystąpień publicznych Samir Hussein-ContributorGetty Images

Meghan Markle dba o swoje stylizacje. Co wydarzyło się tym razem?

Od przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych Meghan Markle  pokazuje się wraz z mężem znacznie rzadziej, niż gdy pełnili obowiązki w brytyjskiej rodzinie królewskiej, mieszkając w Anglii.

Jednak gdy już pojawia się na gali lub innym wydarzeniu, błyszczy, prezentując na sobie najnowsze modowe hity i zachwycając doborem dodatków. Każdy szczegół w stylizacji Meghan Markle jest dopracowany. Dlatego tym razem najnowsze zdjęcia żony księcia Harry'ego zaskakują.

Meghan Markle uwielbia modę i stara się wyglądać zawsze modnie i szykowanie. Okazuje się jednak, że lubi także bardzo "domowe" stylizacje
Meghan Markle uwielbia modę i stara się wyglądać zawsze modnie i szykowanie. Okazuje się jednak, że lubi także bardzo "domowe" stylizacje zz/NDZ/STAR MAX/IPx/Associated Press/East NewsEast News

Meghan Markle została przyłapana podczas spaceru po okolicy, w której mieszkają w Santa Barbara. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby właśnie nie ubiór byłej aktorki.

Meghan Markle nie przypomina siebie z wielkich gal. Normalna "dziewczyna z sąsiedztwa"?

Zdjęcia Meghan Markle w niezwykle luźniej stylizacji obiegły media społecznościowe. Była księżna ma na sobie legginsy, sportowe buty i czarny sweter, na którym widać białe zabrudzenia, nitki i włosy.

Do tego Meghan wybrała czapeczkę z daszkiem, a na twarzy nie można było znaleźć śladu makijażu. Jedynym ekskluzywnym dodatkiem do tej niewymagającej stylizacji był złoty zegarek i złota bransoletka podarowana jej przez króla Karola III.

Diamentowa bransoletka Bentley & Skinner, którą Meghan otrzymała od teścia, jest warta w przeliczeniu na złotówki około 24 000 zł. Bransoletka składa się z ponad dziewięćdziesięciu diamentów. Meghan uwielbia nosić ją właśnie z zegarkiem niegdyś należącym do księżnej Diany.

Jak widać, nie zawsze Meghan Markle pragnie olśniewać swoim wyglądem i wówczas trudno w niej rozpoznać wielką gwiazdę, czy żonę księcia. Tylko droga biżuteria może o tym fakcie przypominać.

Książę Harry i Meghan na otwarciu Invictus Games© 2022 Associated Press
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas