Reklama

Reklama

Metamorfoza Piotra Stramowskiego

Piotr Stramowski uchodzi za jednego z najprzystojniejszych polskich aktorów. Rzeszę fanek zapewniła mu rola komisarza Dariusza „Majami” Wolkowskiego w filmach Patryka Vegi.

30-letni Stramowski ukończył PWST w Krakowie, jednak nie od razu został zauważony przez szerszą publiczność. W 2013 roku zagrał w serialu komediowym "2XL", ale wyglądał wówczas zupełnie inaczej.

Pewnym przełomem w karierze była rola w filmie "W Spirali". Wcielił się w postać męża z problemami - Krzysztofa. Na planie poznał zaś swoją przyszłą żonę - aktorkę Katarzynę Warnke. Para szybko wzięła ślub i zaczęła wspólnie pojawiać się na ściankach oraz imprezach branżowych. W pracy także są nierozłączni - Warnke również należy do grupy ukochanych aktorów Vegi.

Reklama

Stramowski do roli Wolkowskiego popracował nad sylwetką, zmienił fryzurę i (przede wszystkim) zapuścił zarost, który stał się jego znakiem rozpoznawczym.

Ostatnio postanowił jednak pozbyć się swojego atrybutu i... zgolił brodę. Samym procesem pochwalił się na Instagramie. Natomiast zdjęcie po metamorfozie pokazała na swoim profilu jego żona.

Fani natychmiast zabrali się za komentowanie zdjęcia. Niestety, większość skrytykowała nowy wizerunek Stramowskiego. "Poprzedni znacznie przystojniejszy", "Wcześniej dużo lepiej" czy "O kurczę! Wybieram brodacza" - pisali.

Zgadzacie się z nimi?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Stramowski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy