Reklama

Reklama

Miranda Kerr spotyka się z młodym miliarderem

Australijska supermodelka, Miranda Kerr, nie ukrywa już związku z młodym miliarderem Evan Spieglem. Do sieci trafiły kolejne zdjęcia zakochanej pary. Wybranek Kerr to współtwórca popularnej aplikacji Snapchat.

Były aniołek Victoria's Secret, Miranda Kerr, nie jest już singielką. Od lipca w mediach pojawiają się kolejne publikacje, donoszące, że 32-letnia Australijka jest w bliskiej relacji z miliarderem Evanem Spieglem.

Te plotki okazały się prawdziwe. Paparazzi z Los Angeles sfotografowali zakochanych na lotnisku. Kerr i Spiegel nie kryli się z uczuciem, trzymając się za ręce.

25-letni Evan Spiegel to postać dobrze znana w branży nowych technologii. Jest współtwórcą popularnej aplikacji Snapchat, która pozwala wysyłać krótkie filmy trwające maksymalnie 10 sekund. Pełni funkcję dyrektora generalnego firmy. Majątek Spiegela szacowany jest na 2,1 mld dolarów.

Reklama

Poprzednim partnerem Kerr był aktor Orlando Bloom. W 2010 r. wzięła z nim ślub, ale od trzech lat są w separacji. Owocem ich miłości jest syn Flynn, który ma 4 lata.

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje