Reklama

Reklama

Modelki, które niedawno zostały mamami

Chodziły po największych wybiegach świata, gościły na najważniejszych modowych okładkach i robiły spektakularne kariery. Teraz jednak życie zawodowe zeszło na dalszy plan - poznajcie modelki, które zostały mamami i, póki co, nie spieszą się na wybieg.

Gigi Hadid

Pod koniec września 2020 roku mamą została jedna z najsłynniejszych modelek świata - Gigi Hadid. Urodzona w Los Angeles piękność palestyńsko-holenderskiego pochodzenia ma zaledwie 25 lat, a już może się poszczycić imponującym CV. Chodziła dla wszystkich liczących się gigantów mody, gościła na okładkach najważniejszych magazynów i była twarzą takich marek jak Fendi czy Tom Ford. Teraz jednak modelka stawia na życie rodzinne!

Hadid od sześciu lat związana jest z Zaynem Malikiem, brytyjskim piosenkarzem i autorem tekstów. Jesienią para doczekała się swojego pierwszego dziecka, córeczki Khai. Modelka bardzo rzadko dzieli się z fanami zdjęciami swojej pociechy, ale przyznaje, że narodziny córki zmieniły całe jej życie. 

Elsa Hosk

Reklama

Córeczkę urodziła również Elsa Hosk - jeden z najsłynniejszych aniołków Victoria's Secret. Hosk to szwedzka modelka, znana ze współpracy z takimi markami jak Givenchy, Balmain, Dolce&Gabbana czy Moschino. Gościła na okładkach najważniejszych magazynów świata, ma na koncie intratne kontakty, ale znana jest również z działalności charytatywnej. Elsa działa w fundacji Fair Girls, działającej na rzecz wyeliminowania handlu ludźmi, w szczególności kobiet i dzieci. 

Modelka od sześciu lat związana jest z Tomem Daly, współzałożycielem District Vision, a niecały miesiąc temu para powitała na świecie małą Tuulikki Joan. Fani zachwycają się urodą dziewczynki, ale na Instagramie modelki przeważają komentarze dotyczące jej fenomenalnej figury. Od porodu nie minął nawet miesiąc, a Elsa już mogłaby wyjść na pokaz Victoria's Secret. 

Dowiedz się więcej na temat: Monika Pietrasińska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje