Reklama

Reklama

Mój ślub będzie skromny

Już w sierpniu gwiazda Polsatu powie "tak"! Suknia długa czy krótka? Dorożka czy zabytkowe auto? Zespół czy didżej? Takie pytania zadaje sobie panna młoda.

Spotykamy się między porannym dyżurem Pauliny w Polsacie a ślubnymi zakupami z przyszłym mężem. Prezenterka wpada zmęczona po dwugodzinnym kolegium redakcyjnym, ale nie przestaje się uśmiechać. Nie trzeba nawet pytać, czy jest bardzo szczęśliwa, bo wręcz tryska energią i radością. Zamawia lekki rosół, ale ledwie go próbuje.

Reklama

Pewnie dlatego, że nie może przestać opowiadać o zbliżającym się ślubie, planowanym weselu, o mamie, która z radością czeka na tak ważny moment w życiu córki, a także o Piotrze, którego kocha od dawna, a który oświadczał się jej dwa razy, zanim ostatecznie usłyszał "tak".

Twój ukochany długo namawiał cię na ślub. Dwanaście lat razem, podwójne zaręczyny...
Paulina Sykut: - Z tymi zaręczynami to zabawna historia. Mój narzeczony wyznaje zasadę, że jeśli od zaręczyn mija rok i nie ma ślubu, trzeba oświadczyć się jeszcze raz. Pierwszy pierścionek dostałam cztery lata temu, a drugi rok temu. I wtedy już wyznaczyłam datę ślubu. Uwierz mi, nie chodziło o to, by zebrać kolekcję pierścionków. Po prostu nie chcieliśmy się śpieszyć. Ale po kilkunastu latach razem wreszcie dojrzeliśmy do tej decyzji.

Po co wam ślub, skoro jesteście ze sobą kilkanaście lat, mieszkacie razem...
- To kropka nad "i". Dorastaliśmy do wspólnego życia i miłości, a teraz chcemy to sobie powiedzieć jeszcze raz, w obliczu naszych bliskich. Piękne, że wciąż czujemy to, co na początku,

kiedy się w sobie zakochaliśmy. A do tego doszły jeszcze lata wzajemnej przyjaźni i wsparcia.

Budzę się co rano i widzę przy sobie człowieka, który nigdy mnie nie zawiódł i który jest moim najlepszym i najwierniejszym przyjacielem. Zawsze mogę liczyć na Piotra i wiem, że jest tym mężczyzną, z którym chciałabym w przyszłości mieć dziecko. Ufam mu całkowicie. Naprawdę udało nam się stworzyć coś niezwykłego. Stąd nasz ślub.

Sama organizujesz wesele?
- Z pomocą rodziny. Mam już zarezerwowaną salę w Puławach. To będzie klasyczna, skromna uroczystość. Zawsze marzyłam, że na moim ślubie będzie mnóstwo kwiatów, w kościele będzie dużo światła, a wokół mnie zobaczę wszystkich bliskich mi ludzi. I tak się stanie. Na pewno się popłaczę, kiedy usłyszę muzykę. Szczególnie, że zaśpiewa dla mnie Conrado Yarez (uczestnik polsatowskiego show "Must be the Music. Tylko muzyka", przyp. red.).

- Kiedy usłyszałam go w programie, wiedziałam, że muszę namówić go na mały recital. Udało się, Conrado zaśpiewa! Już teraz czuję, że będzie to dla mnie moment ogromnego wzruszenia.

Sukienka wisi w szafie?
- Mam już pomysł, ale jeszcze nie podjęłam ostatecznej

decyzji. Wkrótce spotykam się z projektantami z duetu Boho Boko, którzy szyją mi sukienkę, i zdecydujemy, który wzór byłby najlepszy...

Mówisz, że masz pomysł na sukienkę. Wyśniłaś ją? Zobaczyłaś w katalogu, w filmie?
- W katalogach widziałam za dużo pięknych sukienek i teraz nie wiem, na co się

zdecydować. Raz chcę długą, raz krótką...

W teledysku "November Rain" zespołu Guns N`Roses jest sukienka z przodu krótka, odsłaniająca nogi, a z tyłu długa...
- To moja ukochana suknia! Ale trafiłaś! Kiedyś myślałam, że jeśli wezmę ślub, to tylko w takiej! Może... może...

Druhna już wybrana?
- O tak, od lat! Mam najukochańszą przyjaciółkę w Puławach. Trzymamy się razem od przedszkola! W czerwcu ja będę u niej druhną na weselu, a potem ona u mnie. Tak się fajnie złożyło.

Mama cała w emocjach?
- Bardzo pomaga mi w przygotowaniach. Myśli o wszystkim. Teściowie podobnie. Mama Piotrka już zamówiła tort, a tata pół roku temu zaczął przygotowywać specjalne domowe nalewki na tzw. tradycyjny stół.

Fajnych masz teściów?
- Bardzo! Znamy się tyle lat, jestem częścią ich rodziny. Właściwie od dawna czuję się jak ich córka. Świetnie rozumiem się też z młodszą siostrą Piotrka. Stanowimy zgraną paczkę.

Dowiedz się więcej na temat: sukienka na wesele | krótka | Paulina Sykut-Jeżyna

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje