Reklama

Reklama

Monika Mrozowska o jednej ze swoich pasji

Monika Mrozowska uwielbia książki - nie tylko je pisze, ale też chętnie czyta. Choć nieobce są jej e-booki, najchętniej sięga po publikacje w wersji drukowanej, bo wtedy może przekartkować książkę oraz ją powąchać.

Jak przyznaje Monika Mrozowska - autorka książek kulinarnych niegdyś znana z serialu "Rodzina zastępcza", książki - podobnie jak kalendarze, których nie toleruje w wersji elektronicznej - też woli w wersji tradycyjnej. Zaznacza jednak, że sporo czyta w internecie.

"Natomiast, jeżeli mam usiąść i przeczytać książkę dla przyjemności, to zdecydowanie sięgam po tę drukowaną. Najpierw ją sobie wącham, macam, oglądam okładkę z każdej strony" - wylicza aktorka.

Mrozowska, która sama pisze książki kucharskie, uwielbia dostawać książki, wręcz je zbiera.

Reklama

Co więcej, mimo popularności elektronicznych gadżetów, Mrozowską cieszy powrót do tradycyjnych form. "Wspaniałe jest to, co obserwuję, że wszystkie rzeczy związane z grafiką, z projektowaniem graficznym, z liternictwem, że jest szał na to, żeby uczyć się kaligrafii. Dla mnie to jest po prostu coś pięknego, że ludzie wracają do takich rzeczy" - kwituje Mrozowska.

W związku ze zbliżającymi się Mikołajkami, a dalej świętami Bożego Narodzenia, warto przypomnieć, że książki to dobry pomysł na prezent - zwłaszcza, że dotykają one tak różnorodnych tematów, np. kulinariów, mody czy turystyki, a więc dla każdego powinno udać się coś znaleźć.


PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy