Reklama

Najbardziej uważni

To oni są winni ostatnim aferom! Bo tylko naprawdę wprawne oko mogło dostrzec wpadkę Hanny Lis i ciążę, której...nie ma.

1. Najgłupsza plotka

Podejrzani zakochani... Jak to się zaczęło? Eryk Lubos (39) i Magdalena Lamparska (25) przyszli razem na premierę filmu "Pod mocnym aniołem", w którym on zagrał małą rolę. W kuluarach plotkowano, że aktor nie mógł oderwać oczu od swojej pięknej towarzyszki.

Wkrótce pojawiły się nawet doniesienia, ze aktorka jest w ciąży. Co na to sama zainteresowana? "Nie jestem w ciąży, nie mam romansu z Erykiem ani z nikim innym", śmieje się w rozmowie z SHOW Magda.

2. Największa wpadka

"Nie zauważyłam. Moja wpadka, przepraszam bardzo", powiedziała Hanna Lis (43) po tym, jak okazało się, że podczas wieczornego wydania "Panoramy" w TVP2 widzowie dostrzegli na stole prowadzącej paczkę papierosów.

Reklama

Zrobiło się o tym głośno. Choć papierosy były widoczne tylko przez chwilę, mówiono, że to mogła być celowa kryptoreklama. Może po tej nauczce Hanna rzuci palenie? Tak byłoby najzdrowiej...

3. Najstaranniejsza fryzura

Kuba Wojewódzki (51) publicznie zaatakował Tomasza Lisa (48) za okładkę "Newsweeka". Showman TVN twierdzi, że umówił się z naczelnym tygodnika na inne zdjęcie.

W odpowiedzi współpracownicy Lisa wydali oświadczenie, które zawierało drobny, ale jakże pobudzający wyobraźnię szczegół - na sesję zdjęciową Kuba przyszedł z własnym stylistą fryzur. W mediach zawrzało.

Pojawiły się nawet domysły, że Kuba ukrywa łysinę. Skontaktowaliśmy się z fryzjerką dziennikarza i już wiemy: Wojewódzki nie łysieje, ma za to mocno kręcone włosy. Stylistka je prostuje i stawia. Bo wtedy Kuba wygląda najlepiej!


Show
Dowiedz się więcej na temat: Hanna Lis | Kuba Wojewódzki | Angelina Jolie | show-biznes
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy