Reklama

Reklama

Najwięcej szczęścia

Pierwsze kroki dziecka, pojednanie małżonków, wyjazd na wakacje - mamy same dobre wiadomości!

1. Największy przełom

Pierwsze ząbki, pierwszy uśmiech, pierwsza zagraniczna podróż... To wszystko książę George (11 miesięcy) ma już za sobą. Teraz świat emocjonuje się kolejnym przełomowym wydarzeniem z jego życia: maluch właśnie zaczął stawiać pierwsze kroki! Oficjalny debiut miał miejsce podczas dobroczynnego meczu polo Maserati Jerudong Trophy, w którym książę William zmierzył się z księciem Harrym. Rywalizacja braci mało kogo interesowała - show skradł George, który, wspierany przez mamę, księżną Catherine (32), odbył swój pierwszy publiczny spacer.

Reklama

2. Najlepsze zakończenie

Rozwodu nie będzie! W marcu Gwyneth Paltrow (41) i Chris Martin (37) poinformowali, że są w separacji, po czym lider Coldplay udzielił wywiadu, w którym wziął na siebie winę za rozpad małżeństwa. "Przestałem być czuły", mówił. Jednak, jak zdradzili znajomi pary, "Chris wciąż mieszka z Gwyneth i okazują sobie uczucia na każdym kroku". O co więc chodzi? Może o... promocję nowej płyty Coldplay, która dziwnym zbiegiem okoliczności ukazała się po oświadczeniu o separacji? Tak czy owak, happy end nas cieszy!

3. Najdziwniejsza walizka

"Najważniejsze rzeczy już spakowane: zdrowe jedzenie (siemię lniane, przyprawy do kawy, kasza jaglana, ziarna konopi, mieszanki płatków itp.) oraz OBOWIĄZKOWO sportowe ubrania do treningu...", napisała na blogu Anna Lewandowska (26) tuż przed wyjazdem na wakacje. Komentarze internautów były różne: jedni zachwycali się, że fanka zdrowego stylu życia jest konsekwentna, a inni przekonywali, że sportowiec też człowiek i przynajmniej na wakacjach powinien wrzucić na luz...

4. Najciekawsza metamorfoza

Znów jest głośno o Kai Śródce (30). Była dziewczyna Borysa Szyca przyszła na imprezę Samochód Roku Playboya i zdumiała wszystkich swoim nowym wyglądem. Świeżo upieczona mama miała zdecydowanie większe usta! Zapytaliśmy Kaję, co się stało. W odpowiedzi przysłała nam... wierszyk: " Niczym żaba złotousta/chcąc trafić w ludzkie gusta/ zdradzę iż/ by kontrowersji rosła miara/ Nic to, że nabłyszczykowana wara/ Nad nią narysujemy jeszcze... mustasz (wąsik - przyp. red.)". Nic nie rozumiemy, ale doceniamy talent literacki!

Show

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: szczęście

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje