Najwięcej witaminy...

...mają polskie dziewczyny. Patrząc na Beatę Kozidrak, trudno nie zgodzić się ze słowami słynnej piosenki. Ale tym razem pochwały należą się też zagranicznym piłkarzom. "Piękniejszych nie znajdziecie"!

Ronaldo i David Beckham
Ronaldo i David BeckhamEast News
Ronaldo i David Beckham
Ronaldo i David BeckhamEast News

1. Najseksowniejsze ciała

To prawdziwa bitwa na torsy (i pośladki). Cristiano Ronaldo (28) wyraźnie rywalizuje z Davidem Beckhamem (38). Najpierw zastąpił starszego kolegę po fachu w reklamach Armaniego. Gwiazdor raczej nad tym nie ubolewał, bo firma H&M zaproponowała mu stworzenie kolekcji sygnowanej własnym nazwiskiem. Portugalczyk jednak znowu depcze Beckhamowi po piętach, bo teraz i on ma swoją własną linię. Trwają dyskusje, który piłkarz lepiej prezentuje się w slipach. Bo chociaż król jest nagi, to wciąż nie zamierza oddać korony!

Krzysztof Ziemiec
Krzysztof ZiemiecAKPA

2. Najambitniejszy pacjent

Okazał się nim Krzysztof Ziemiec (46), który wciąż walczy o przywrócenie sprawności poparzonym rękom. Po pomoc zwrócił się do laureata konkursu chopinowskiego, Rafała Blechacza (28). "Wziąłem jedną lekcję gry na fortepianie u Rafała. Pianistą już nie zostanę, ale ćwiczenia, które mi pokazał, bardzo pomogły moim chorym palcom", powiedział SHOW dziennikarz.

Lady Gaga
Lady GagaGetty Images/Flash Press Media

3. Najbardziej odlotowy koncert

I to dosłownie! Planuje go Lady Gaga (27). Znana z szalonych pomysłów wokalistka postanowiła zaśpiewać w... kosmosie. Podróż poza orbitę ma zorganizować firma Virgin Galactic należąca do Richarda Bransona. Koncert jest planowany na 2015 rok w ramach festiwalu Zero G Colony w Nowym Meksyku. Nie tylko dla Bonda świat to za mało...

Beata Kozidrak
Beata KozidrakAKPA

4. Najlepsza forma

Może się nią poszczycić Beata Kozidrak (53). Wokalistka śpiewa z zespołem Bajm już od 35 lat, ale energii i wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. Gwiazda udowodniła to podczas jubileuszu, który świętowano w programie "Świat się kręci". Skórzana mini, kozaki za kolano... Wciąż płynie w niej gorąca krew!

Alicja Bachleda Curuś i Colin Farrell
Alicja Bachleda Curuś i Colin FarrellGetty Images

5. Najwspanialsza konsekwencja

Mowa o... Henrym Tadeuszu (4), synu Alicji Bachledy-Curuś (30) i Colina Farrella (37). "Wiedzieliśmy, że naszym uczuciem kieruje wyższa siła. Poszliśmy za ciosem, który przyniósł najwspanialszą konsekwencję w moim życiu", tak wzruszająco mówi dziś aktorka o swoim związku z hollywoodzkim przystojniakiem.

Show
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas