Reklama

Reklama

Najwięcej witaminy...

...mają polskie dziewczyny. Patrząc na Beatę Kozidrak, trudno nie zgodzić się ze słowami słynnej piosenki. Ale tym razem pochwały należą się też zagranicznym piłkarzom. "Piękniejszych nie znajdziecie"!

1. Najseksowniejsze ciała

To prawdziwa bitwa na torsy (i pośladki). Cristiano Ronaldo (28) wyraźnie rywalizuje z Davidem Beckhamem (38). Najpierw zastąpił starszego kolegę po fachu w reklamach Armaniego. Gwiazdor raczej nad tym nie ubolewał, bo firma H&M zaproponowała mu stworzenie kolekcji sygnowanej własnym nazwiskiem. Portugalczyk jednak znowu depcze Beckhamowi po piętach, bo teraz i on ma swoją własną linię. Trwają dyskusje, który piłkarz lepiej prezentuje się w slipach. Bo chociaż król jest nagi, to wciąż nie zamierza oddać korony!

Reklama

2. Najambitniejszy pacjent

Okazał się nim Krzysztof Ziemiec (46), który wciąż walczy o przywrócenie sprawności poparzonym rękom. Po pomoc zwrócił się do laureata konkursu chopinowskiego, Rafała Blechacza (28). "Wziąłem jedną lekcję gry na fortepianie u Rafała. Pianistą już nie zostanę, ale ćwiczenia, które mi pokazał, bardzo pomogły moim chorym palcom", powiedział SHOW dziennikarz.

3. Najbardziej odlotowy koncert

I to dosłownie! Planuje go Lady Gaga (27). Znana z szalonych pomysłów wokalistka postanowiła zaśpiewać w... kosmosie. Podróż poza orbitę ma zorganizować firma Virgin Galactic należąca do Richarda Bransona. Koncert jest planowany na 2015 rok w ramach festiwalu Zero G Colony w Nowym Meksyku. Nie tylko dla Bonda świat to za mało...

4. Najlepsza forma

Może się nią poszczycić Beata Kozidrak (53). Wokalistka śpiewa z zespołem Bajm już od 35 lat, ale energii i wyglądu mogłaby jej pozazdrościć niejedna młodsza koleżanka. Gwiazda udowodniła to podczas jubileuszu, który świętowano w programie "Świat się kręci". Skórzana mini, kozaki za kolano... Wciąż płynie w niej gorąca krew!

5. Najwspanialsza konsekwencja

Mowa o... Henrym Tadeuszu (4), synu Alicji Bachledy-Curuś (30) i Colina Farrella (37). "Wiedzieliśmy, że naszym uczuciem kieruje wyższa siła. Poszliśmy za ciosem, który przyniósł najwspanialszą konsekwencję w moim życiu", tak wzruszająco mówi dziś aktorka o swoim związku z hollywoodzkim przystojniakiem.Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje