Reklama

Reklama

Naomi Campbell została pozwana przez swojego byłego partnera

Rosyjski miliarder Władysław Doronin wniósł do sądu pozew przeciwko swojej byłej ukochanej, Naomi Campbell. Żąda od niej zwrotu pieniędzy, które jej pożyczył. Sprawa dotyczy milionowej kwoty.

Naomi Campbell i Władysław Doronin byli parą od 2008 do 2013 roku. Ich drogi znów się zeszły, ale towarzyszą temu nieprzyjemnie okoliczności. Portal TMZ dotarł do dokumentów pozwu, jaki przeciwko supermodelce złożył rosyjski potentat rynku nieruchomości.

Wynika z nich, że Doronin domaga się od Campbell, by zwróciła mu pieniądze, które pożyczał jej na przestrzeni lat. Dokładna kwota długu nie jest znana. Ale to nie wszystko. Biznesmen żąda też od modelki, żeby zwróciła mu należące do niego przedmioty, które są warte łącznie ponad trzy miliony dolarów.

Reklama

Gdy byli parą, Doronin zasypywał Campbell drogimi prezentami, gościł ją na swoim jachcie, zapraszał ją też do swojej posiadłości na Wyspie Kleopatry w Turcji, gdzie ma dom w kształcie Oka Horusa. Majątek Doronina szacowany jest na miliard dolarów.

Zobacz również:

***

Hania ma 17 miesięcy i SMA1 - rdzeniowy zanik mięśni. Innowacyjna terapia genowa kosztuje ponad 9 milionów złotych. Środki potrzebne są jak najszybciej, bo warunkiem przystąpienia do leczenia jest rozpoczęcie go przed ukończeniem drugiego roku życia. Niestety, w prowadzonej od sześciu miesięcy zbiórce, nadal brakuje ponad czterech milionów złotych.

JEŚLI MOŻESZ, WESPRZYJ ZBIÓRKĘ: www.siepomaga.pl/haneczka

Przeczytaj historię Hani: Bez terapii genowej Hania nie ma szans. Pomóż dokończyć zbiórkę

 

PAP life

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy