Reklama

Reklama

Natalia Siwiec huczne świętuje 38-urodziny. Wybrała nietypowe miejsce

Natalia Siwiec postanowiła spędzić 38. urodziny za granicą. Wraz z mężem oraz grupą przyjaciół wybrała się do Turcji. Roztańczona celebrytka bawiła się na jednym z tamtejszych festiwali. Zdjęciami z pamiętnego wieczoru pochwaliła się na Instagramie. Natalia Siwiec w poście zaznaczyła, że jest szczęśliwa i zadowolona z ostatnich lat swojego życia.

Natalia Siwiec wciąż jest na topie

Natalia Siwiec zyskała rozpoznawalność dzięki zdjęciu z trybun podczas Euro 2012, na którym  kibicowała polskiej reprezentacji. Siwiec szybko została okrzyknięta Miss tego wydarzenia. Modelka mimo upływu czasu, nie przestaje być w centrum uwagi mediów. Celebrytka często pojawia się na imprezach i chętnie pozuje przed obiektywami fotoreporterów. 

Natalia Siwiec świętuje w towarzystwie najbliższych

Siwiec niedawno obchodziła 38. urodziny. Z tej okazji postanowiła wraz z mężem Mariuszem Raduszewskim oraz przyjaciółmi wybrać się do Turcji. Modelka w skąpym stroju świętowała kolejny rok życia podczas tamtejszego festiwalu. Na Instagramie modelka relacjonowała zabawę w Kapadocji. Tańce trwały aż do białego rana.

Reklama


Siwiec jest wdzięczna za to, co ma

Natalia Siwiec w długim wpisie zaznaczyła,  że 38-urodziny są dla niej wyjątkowe. Podkreśliła, że czuje się wspaniale i jest zadowolona z tego, co udało jej się osiągnąć. Siwiec prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą 4-letniej córeczki. Mia często występuje w Instagramowych relacjach celebrytki.

Fani składają życzenia!

Pod postem fani Natalii Siwiec składają jej życzenia i dziękują za motywujące słowa. Zaznaczają również, że 38-latka nie wygląda  na swój wiek. Modelka zadziwia szczupłą i wysportowaną sylwetką, a  także wigorem życiowym i energią.

Przeczytaj również:

Purity Balls, czyli bale dziewic. "Nie potrzebuję chłopaka, bo mam tatę"

Czym jest ageizm? One pokazują, że ich to nie dotyczy

Zobacz również: 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Natalia Siwiec

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy