Reklama

Reklama

Natasha Hamilton ciążę przypłaciła depresją

Gwiazda zespołu Atomic Kitten w październiku urodziła czwarte dziecko. Hamilton wyznała, że tę ciążę zniosła dużo gorzej niż poprzednie. O sprawie pisze „The Mirror”.

Depresja oraz napady paniki  - oto co przez ostatnie miesiące przeżywała Natasha Hamilton.  - Uczucie przerażenia i braku sensu było przytłaczające - napisała Hamilton na blogu.  - Lekarze mówili, że takie rzeczy wiążą się ze zmianami hormonalnymi i w ciąży nie są niczym nadzwyczajnym więc próbowałam po prostu je przeczekać. Jednak mój lęk narastał, a ciążą, jeśli mam być szczera, stała się koszmarem - pisała Natasha.

Gwiazda przechodziła już przez podobny kryzys. Po urodzeniu swojego pierwszego dziecka, cierpiała na depresję poporodową. Hamilton wyznała, że załamała się, kiedy jej matka, pomagająca piosenkarce w pierwszych dniach po porodzie, wróciła do domu.  - Kiedy patrzyłam jak mama odjeżdża straciłam kontrolę nad moimi emocjami. Załamałam się. Czułam się przerażona i wyizolowana. I do tego, miałam poczucie winy, że jestem taka nieszczęśliwa.

Reklama

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy