Reklama

Reklama

Nie taka szorstka...

Prawdziwa, męska przyjaźń zdarza się również w show-biznesie! Za co i mimo czego lubią się najsłynniejsi kumple? Oto najbardziej zgrane duety wśród polskich gwiazdorów.

6. Kobiety Maćków są o nich... zazdrosne

"Kiedy gramy w piłkarzyki albo na konsoli, walczymy na śmierć i życie. Nie ma zmiłuj!", śmieje się Maciek Rock (34). To jednak jedyne chwile, gdy ze sobą rywalizują - na pewno nie robią tego w pracy.

Rock i Maciej Dowbor (33) byli reporterami w programie "Się kręci". Udało im się stworzyć najbardziej lubiany duet w Polsacie - może dlatego, że między nimi naprawdę "iskrzy"?

Podobno uwielbiają rozmawiać przez telefon tak długo, że ich życiowe partnerki są zazdrosne! Rock czasem jednak żartuje ze sportowego hobby Dowbora: "Dowbi nie może normalnie zjechać na desce, on od razu jedzie na rekord świata".

Reklama

Zawodowo są razem od 2007 roku, kiedy do Polsatu przeszedł Maciej Dowbor. Panowie od razu się polubili. "Rozumiemy się bez słów", mówił SHOW Dowbor.

Chociaż nie łączy ich sportowa pasja, to i tak uwielbiają spędzać ze sobą wolny czas. "Mamy po prostu super przelot" twierdzi Maciej Dowbor.

5. Czarka i Pawła łączy poczucie humoru

"Znamy się już jakiś czas, polegamy na sobie i lubimy razem przebywać na planie i poza planem", mówi o Cezarym Pazurze (50) Paweł Małaszyński (36). "Zachwyciłem się jego pracą i aktorską pasją. Przypominał mnie, gdy byłem młody", komplementuje go starszy kolega. Aktorzy spędzili razem całe tegoroczne wakacje, jeżdżąc po Polsce z kabaretem Pazury.

Paweł zagrał w debiucie reżyserskim Cezarego "Weekend". To od niego Pazura zaczął kompletować obsadę.

Scena kabaretowa to żywioł Cezarego. Swoją pasją zaraził Pawła i teraz wspólnie bawią się na scenie.

4. Tomek i Wojtek: sojusz samotników

Nie lansują się na bankietach, rzadko pozują razem fotoreporterom. Tomasz Kot (35) i Wojciech Mecwaldowski (32) to najbardziej tajemnicza para przyjaciół w Polsce. Ale nam udało się poznać kilka ich tajemnic...

Kiedy są razem, nie dopuszczają nikogo do głosu. Mają też specyficzne poczucie humoru. Kilka lat temu wpadli na pomysł, aby otworzyć restaurację. Miała się nazywać... "Dupa". Podobno panowie byli dumni z tej inicjatywy!

Spotkać Kota i Mecwaldowskiego na bankiecie to prawdziwa gratka. Obaj niezbyt dobrze czują się w garniturach i pod krawatem. Zdecydowanie wolą kameralne imprezy w gronie przyjaciół.

Razem wystąpili już w sześciu filmach. Role gejów w "Wojnie żeńsko-męskiej" napisano specjalnie dla nich.

3. Czesław użycza Nergalowi mieszkania na miłosne schadzki

"Wspieram faceta we wszystkim. Z jego strony mogę liczyć na to samo", pisze o przyjaźni z Czesławem Mozilem (33) Adam Nergal Darski (35) w książce "Spowiedź heretyka. Sacrum Profanum".

Czesław wręczył nawet Nergalowi klucze do swojego mieszkania, by wokalista "zaciągał" tam dziewczyny. "Żaliłem mu się, że jak tylko jakąś pannę zabiorę na miasto, to od razu robią z niej moją dupę". Teraz "panny" Nergala będą wiedziały, że wizyta u Czesława nie wróży poważnego związku...

Czesław nie tylko pozwala Nergalowi sprowadzać do swojego mieszkania kochanki, ale też udziela mu cennych porad na temat relacji damsko-męskich.

Nergal nieustannie szokuje, Czesław też znany jest z wywoływania skandali i krytykowania kolegów z show- -biznesu. Ale o Nergalu nigdy nie powiedział złego słowa. I vice versa! Choć grają różną muzykę, rozumieją się świetnie.

2. Dzięki Olivierowi Kuba pokochał modę

Choć Kuba Wesołowski (27) prezentuje się niczym model z żurnala, to przyznaje, że w sprawach wizerunku radzi się Oliviera Janiaka (38). "Gdyby nie on, znalazłbym się na listach najgorzej ubranych facetów", zdradza aktor.

Najwyraźniej Olivier traktuje Kubę jak swojego młodszego brata. To on namówił go do wzięcia udziału w popularnym show TVN "Taniec z gwiazdami". Aktor odwdzięczył się przyjacielowi, występując w sesji zdjęciowej do wydanego w celach charytatywnych kalendarza "Dżentelmeni".

Uchodzą za jednych z najlepiej ubranych mężczyzn w Polsce. Ale mało kto wie, że Kuba zawdzięcza swój bezbłędny styl starszemu koledze. Olivier doradza mu w kwestiach mody.

Dzieli ich jedenaście lat, ale tej różnicy nie widać. Razem chodzą na mecze piłki nożnej i wyjeżdżają na wakacje. Łączy ich jeszcze jedno: obaj są związani z modelkami! Żoną prezentera TVN jest modelka i prezenterka Karolina Malinowska, a serce gwiazdora "Czasu honoru" od kilku lat należy do Agnieszki Szczurek, koleżanki Karoliny po fachu. Co za zgodność!

1. Tomasz i Piotr, czyli przyjaźń długodystansowa

Piotr Adamczyk (40) jest trochę zamknięty w sobie, Tomasz Karolak (41) to dusza towarzystwa. Mimo tych różnic czują się ze sobą świetnie. Zaprzyjaźnili się pięć lat temu na planie filmu "Testosteron".

Od tamtej pory razem pracują, startują w zawodach sportowych i powierzają sobie najskrytsze męskie tajemnice. Piotr regularnie występuje w teatrze IMKA należącym do Karolaka. Mało tego - Tomasz uratował Piotrowi życie! Podczas ich ostatniego wspólnego triatlonu Adamczyk zasłabł. Jako pierwszy u jego boku znalazł się właśnie Karolak.

Nigdy nie rywalizują, w trudnych chwilach się wspierają. Tomasz jako jeden z niewielu bawił się na weselu Piotra we Francji. Podobno gdyby Karolak zdecydował się na zalegalizowanie związku z Violą Kołakowską, świadkiem byłby Adamczyk.

SHOW 23/2012Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy