Reklama

Reklama

Nietypowe hobby Kim Kardashian

Zawsze wydawało nam się, że zainteresowania Kim Kardashian kończą się tam, gdzie trzeba nieco skromniej się ubrać. Tymczasem celebrytka mocno nas zaskoczyła!

Kim Kardashian z reguły poświęca się temu, co od lat gwarantuje jej rozgłos w branży rozrywkowej. Ślub ze znanym raperem, a następnie urodzenie trójki prześlicznych dzieciaków, zdefiniowały jej życie na lata.

Dziś gwiazda skupia się przede wszystkim na tym, by słuch o niej nie zaginął. W tym celu regularnie raczy swoich fanów w mediach społecznościowych swoimi nagimi, nierzadko wyuzdanymi zdjęciami. Akty przeplata z kolei fotografiami z sielskiego, rodzinnego życia.

Małżeństwo Kardashianki i Westa to niekończące się pasmo sukcesów, na które składa się nie tylko cudowne potomstwo, ale też wspólne zainteresowania i miłość do pieniędzy. Celebrytka pieczołowicie dba o opinię skandalistki, która gwarantuje jej czołówki portali plotkarskich.

Reklama

Jak się jednak okazuje, Kim Kardashian ma w głowie nie tylko własną goliznę. Od czasu do czasu, jak każda przeciętna kobieta lubi też postawić na odrobinę aktywności.

Gwiazda zaskoczyła ostatnio swoich fanów na Instagramie krótkim filmem, na którym szusuje z werwą przez ośnieżony stok. Co więcej, wygląda na to, że Kardashianka ma z jazdy niezłą frajdę i świetnie czuje się na nartach.

Pod postem pojawiły się komentarze niedowierzających fanów, którzy podważają autentyczność Kim. Wygląda jednak na to, że na nartach pomyka Kardashianka we własnej osobie! Spodziewalibyście się jej w takim wydaniu?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje