Reklama

Reklama

Nowa gwiazda TVP?

7 września TVP wyemituje pierwszy odcinek nowego talent show z udziałem dzieci - "Hit, Hit, Hurra!". Kandydatów na gwiazdy na pewno nie zabraknie, ale już dziś wiadomo, kto okazać się może największym wygranym programu. To jego współprowadząca, Marta Zalewska.

Marta to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów, od lat związana ze sceną. Sporą popularność przyniosły jej występy z Filharmonią Humoru Waldemara Malickiego. W jednym z odcinków wokalistka genialnie poradziła sobie z utworem "Highway to hell" udowadniając, że w jej żyłach płynie również rock'n'roll.

Podczas tegorocznego konkursu Debiutów w Opolu Zalewska wykonała swój autorski utwór pt. "Skrzydła". Mimo, że nie otrzymała żadnej nagrody, jej występ spotkał się z wyjątkowo ciepłym przyjęciem zarówno wśród widzów jak i krytyków muzycznych. Spore poruszenie wzbudził również sam wygląd wokalistki. Marta nie ukrywa swojej miłości do tatuaży i wyjątkowo chętnie je eksponuje.

Reklama

Wokalistka gra dodatkowo na skrzypcach, gitarze basowej, kontrabasie, altówce, fortepianie i mandolinie! Czym zaskoczy nas w programie?


INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje