Reklama

Reklama

O co toczy się ta gra?

KS Warszawianka, kryte korty tenisowe. Po dwóch stronach siatki: Maciej Orłoś i Mariusz Czerkawski...

Spotkanie na korcie najlepszego Polaka w NHL z najbardziej znanym polskim prezenterem rodzi pytania i spekulacje: co stoi za tym pojedynkiem? Czy teczka jest tylko pretekstem? Jakie informacje skrywa? Czy to ta sama teczka, co u Majewskiego, Małaszyńskiego i Kalisza?

Obaj bardzo skupieni, grają ostro, do końca walczą o każdą piłkę. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie czerwona teczka, leżąca przy siatce.

Skończyli po ponad dwóch godzinach i chwilę później zniknęli w szatni. Mariusz Czerkawski odebrał teczkę od Macieja Orłosia, jakby była najcenniejszą nagrodą. Zauważony przez reporterów - wyjął skrywaną w torbie czerwoną teczkę i powiedział "zwycięzca tego meczu jest w teczce".

Reklama

Jest to ostatnio dość popularny kolor wśród gwiazd. Z taką teczką widziano aktora Pawła Małaszyńskiego i mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego - więcej na ten temat- obu incognito w dwóch różnych częściach Warszawy. Starali się nie wyróżniać, choć i tak udało nam się ich sfotografować.

W świecie polityki teczka lśniła czerwienią w dłoniach posła Ryszarda Kalisza. - To dla mnie zbyt osobista sprawa, by się nią dzielić. Są tu moje osobiste rozliczenia - mówił w czwartek 31 marca w Sejmie. - więcej na ten temat

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy