Reklama

Odchodzę z Top Model

Podajemy tę informację jako pierwsi! Anja rezygnuje z udziału w programie "Top Model. Zostań modelką". Dlaczego podjęła taką decyzję? Co właściwie się stało? Odpowiedź zna SHOW!

Zaskakującą wiadomość otrzymaliśmy z pierwszej ręki! Nikt w Polsce jeszcze o tym nie wie! W rozmowie z SHOW supermodelka Anja Rubik (28) wyznała: "Nie pojawię się w kolejnej edycji programu »Top Model. Zostań modelką«".

Dlaczego odchodzi?

Dlaczego podjęła taką decyzję? Powodów jest kilka. Po pierwsze: brak czasu. Anja to przecież jedna z najlepszych modelek świata. O współpracy z nią marzą największe firmy. A najsłynniejsi fotografowie i projektanci mody (jak Karl Lagerfeld) nazywają ją swoją muzą. W rozmowie z SHOW Anja przyznaje, że przez udział w produkcji straciła kilka intratnych propozycji. "Kręcenie programu zajmuje bardzo dużo czasu. W tym roku właśnie z tego powodu musiałam zrezygnować z wielu projektów" - mówi.

Reklama

Czy faktycznie brak czasu był jedynym powodem tej decyzji? Nie do końca. Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, modelka miała wątpliwości już wcześniej. Nie była w stu procentach przekonana, czy powinna wziąć udział w drugiej edycji "Top Model. Zostań modelką". Nie od dziś wiadomo też, że atmosfera na planie programu nie była idylliczna. Wciąż pamiętamy przecież "aferę futrzaną". Anja została wtedy publicznie oskarżona przez koleżankę z show, Joannę Krupę, o "promowanie zabijania zwierząt". Konflikt obu pań odbił się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Niewykluczone, że mógł zaszkodzić wizerunkowi Rubik. A na to supermodelka nie może sobie pozwolić.

Znudzona Anja

Po drugie: Anja mówi otwarcie, że program zwyczajnie przestał ją już interesować. "Niestety, szybko się nudzę i potrzebuję nowych emocji i wyzwań", tłumaczy SHOW. Ci którzy śledzą produkcję zauważyli, że druga edycja "Top Model" była inna niż poprzednia. Pomysłem na promocję zdawały się być epatujące nagością sesje zdjęciowe uczestniczek. Kontrowersji przybywało z odcinka na odcinek. Jurorzy obchodzili się z kandydatkami na modelki w obcesowy sposób. "Świnko!", "Ale masz schabiki, ale masz udziska", "Zdejmij stanik, a przejdziesz dalej!", słyszały dziewczyny. Nieustannie wybuchały skandale (jak choćby ten z udziałem Magdy Roman, jednej z najlepiej rokujących uczestniczek, która odpadła tylko dlatego, że odmówiła udziału w rozbieranej sesji fotograficznej).

Być może modelka światowej klasy nie miała ochoty brać udziału w show, na który widzowie i politycy składali skargi do Rady Etyki Mediów. Po trzecie: Anja przyznaje też, że m.in. z powodu udziału w programie, w ostatnim czasie brakowało jej czasu dla ukochanego męża! A przecież za Sashę Knezevica (30) wyszła zaledwie pięć miesięcy temu! Od czasu krótkiej podróży poślubnej, świeżo upieczeni małżonkowie spędzili z sobą zaledwie kilkanaście dni! Z pewnością nie mają ochoty na ciągłą rozłąkę w przyszłym roku. Anja planuje spędzać z Sashą więcej czasu. "Chcemy się nacieszyć sobą", mówi SHOW rozmarzona.

Własny program?

Co dalej? Niewykluczone, że Anja zamierza sama zabłysnąć na ekranie! Kilka miesięcy temu plotkowano, że modelka dostanie własny program. Rubik dementowała wówczas podobne doniesienia. SHOW dowiedziało się jednak, że do kierownictwa stacji TVN wpłynęło kilka autorskich projektów programów osób związanych z "Top Model". Tajemnicą pozostaje, czy któryś z nich złożyła supermodelka.

Jeśli tak, Anja będzie musiała zmierzyć się z ostrą konkurencją. Bo o własny czas antenowy stara się m.in. Joanna Krupa. "Dżoana" nakręciła już kilka odcinków reality show "The Krupa Sisters" (o którym pisaliśmy jako pierwsi) ze swoim udziałem. Zależy jej, by produkcja jak najszybciej weszła na antenę.

W kolejce czekają również koledzy Anji zza jurorskiego stołu - Marcin Tyszka i Dawid Woliński, którzy też mają pomysł na autorski program telewizyjny.

Anja zapewnia, że choć opuszcza program, nie zamierza porzucić Polski. Twierdzi, że mile wspomina czas spędzony na planie show. "Praca nad dwiema edycjami Top Model była superdoświadczeniem i niezapomnianą przygodą" - mówi SHOW.

"Anja wciąż jest związana kontraktami z kilkoma firmami, m.in. z Apartem", mówi SHOW agentka modelki, Lucyna Szymańska. Dodaje, że jej podopieczna wciąż często będzie odwiedzać swoją ojczyznę. Ma już nawet konkretne plany. Najpierw zobaczymy ją podczas finałowego odcinka "Top Model. Zostań modelką". Kilka tygodni później Anja pojawi się w rodzinnych stronach.Ale tym razem nie będzie to wizyta służbowa.

Święta i Sylwester

"Przyjadę na święta", zdradza modelka w rozmowie z SHOW. I opowiada, że zamierza zabrać ze sobą ukochanego męża oraz jego najbliższych. "Chciałabym pokazać rodzinie Sashy kawałek Polski. Pomyślałam, że zabiorę ich do Krakowa. To wyjątkowe miasto. Nie spędzimy świąt w mojej Częstochowie, bo chcę, by ta Wigilia była dla wszystkich odpoczynkiem i oderwaniem od codzienności. Będzie nas dwanaścioro, więc organizowanie świąt w domu dla tak dużej grupy, niestety, wiąże się z długimi godzinami w kuchni i ciągłym sprzątaniem. W tym roku tego unikniemy", cieszy się gwiazda.

Sylwestra spędzi w międzynarodowym towarzystwie w światowym centrum rozrywki: Las Vegas. A noworoczny toast wzniesie za kolejne sukcesy swoje i Sashy w Polsce i na świecie. Już bez "Top Model".

Justyna Kasprzak

Nowy większy SHOW - elegancki magazyn o gwiazdach! Jeszcze więcej stron, więcej gwiazd i tematów! Więcej przeczytasz w najnowszym wydaniu magazynu, w sprzedaży od 5 grudnia!

Show
Dowiedz się więcej na temat: Anja Rubik | Top model

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy