Reklama

Reklama

Okładka pamiętnika księcia Harry'ego trafiła do sieci. Podano datę premiery

Już niedługo do sprzedaży trafi książka księcia Harry'ego z jego wspomnieniami. Wydanie pamiętnika budzi ogromne emocje, a wielu uważa, że informacje w nim zawarte mogą przysporzyć rodzinie królewskiej wielu problemów. Do sieci właśnie trafiła okładka książki oraz informacje dotyczące premiery.

Książę Harry wyda pamiętnik

W zeszłym roku książę Harry oznajmił, że zamierza wydać książkę ze swoimi wspomnieniami. Zapowiedziano, że wnuk królowej Elżbiety opisze swoje doświadczenia życiowe, a także poda szczegóły dotyczące rezygnacji z pełnienia ważnych ról w rodzinie królewskiej oraz przeprowadzki do Stanów Zjednoczonych. "Piszę to nie jako książę, którym się urodziłem, ale jako człowiek, którym się stałem. Przez lata nosiłem wiele kapeluszy, zarówno dosłownie, jak i w przenośni, i mam nadzieję, że opowiadając swoją historię - wzloty i upadki, błędy i wyciągnięte wnioski - mogę pomóc pokazać, że niezależnie od tego, skąd pochodzimy, mamy ze sobą więcej wspólnego, niż nam się wydaje. Jestem niezmiernie wdzięczny za możliwość podzielenia się tym, czego nauczyłem się w ciągu mojego dotychczasowego życia i podekscytowany, że ludzie będą mogli przeczytać relację z pierwszej ręki, która jest dokładna i całkowicie prawdziwa" - podano w oficjalnym oświadczeniu. 

Reklama

Informacja o wydaniu pamiętnika wzbudziła ogromne emocje, a według prognoz może okazać się on prawdziwym bestsellerem. Wszystko przez to, że może zawierać sensacyjne treści dotyczące rodziny królewskiej. Fani liczą, że książę Harry zdradzi jeszcze więcej szczegółów niż w kontrowersyjnym wywiadzie z Oprah Winfrey. 

Kiedy premiera pamiętnika księcia Harry'ego?

Jak się okazuje, fani rodziny królewskiej z niecierpliwością wyczekują pamiętnika księcia Harry'ego. Do sieci właśnie trafiła okładka, na której widnieje portret wnuka królowej Elżbiety II. Początkowo zapowiadano, że książka pt. "Spare" (ang. zapasowy, wolny, dodatkowy) trafi do sprzedaży pod koniec 2022 roku. Premiera została jednak przełożona ze względu na śmierć królowej Elżbiety II. Książka zostanie wydana 10 stycznia 2023 roku. 

Ponadto pojawi się również audiobook, a publikację przeczyta książę Harry. Wspomnienia zostaną wydane w tym samym dniu na całym świecie i będą dostępne w 16 językach. Cześć zysków ze sprzedaży ma zostać przeznaczona na cele charytatywne. Na razie Pałac Buckingham nie skomentował pomysłu wydania książki przez księcia Harry'ego.

***

Zobacz także:

Król Karol sprzeda 12 koni wyścigowych królowej. Przykra decyzja

Księżna Kate w Irlandii Północnej: Piski, ostre słowa i zachwycająca stylizacja

Znana jest data koronacji króla Karola III. To będzie wielkie wydarzenie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: książę Harry

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy