Reklama

Reklama

Oto najseksowniejszy mężczyzna świata!

Amerykański magazyn "People", jak co roku, wybrał spośród znanych osób tę najseksowniejszą. W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce zajął John Legend – amerykański piosenkarz i kompozytor.

John Legend rozpoczął przygodę z muzyką w wieku 4 lat. Zaczął wtedy edukację muzyczną. Wykonywał utwory gospel na pianinie klasycznym, a także dołączył do kościelnego chórku dziecięcego. Zarówno śpiew, jak i instrument pozostał jego muzycznym narzędziem na długie lata. Początkowo występował w małych klubach w Nowym Jorku, Filadelfii i Waszyngtonie. Na szczęście los szybko uśmiechnął się do Johnego. Jego współlokator poznał go z Kanye Westem, który dopiero zaczął zdobywać popularność. Od tamtej pory artyści razem tworzyli światowe hity muzyczne.

Reklama

Na jego debiutanckim albumie zatytułowanym "Get Lifted" znaleźli się tacy artyści jak, wspomniany Kanye West, czy Snoop Dog. Legend współpracował również z Alicią Keys, The Black Eyed Peas i Front Mirror.

W 2015 r. otrzymał Nagrodę Akademii Filmowej za oryginalnie skomponowany utwór "Glory", który nagrał na potrzeby filmu "Selma". Jego muzyka jest silnie inspirowana gatunkiem R&B i soulem, które nadają jego utworom niezwykłej namiętności. Przez większość piosenek przewija się również fortepian. Jego wizerunek sceniczny i niepowtarzalny muzyczny styl zdecydowanie wpłynęły na komisję tworzącą ranking najseksowniejszych ludzi na świecie. Magazyn "People" ogłosił niedawno, że John Legend zajął w nim pierwsze miejsce. Muzyk jest bardzo podekscytowany tą nowiną, choć odczuwa też dużą presję.


Czy według was John Legend jest najseksowniejszym mężczyzną na świecie?


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: John Legend | Kanye West | Idris Elba | magazyn People

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy