Reklama

Ozzy i Sharon Osbourne odnowili przysięgę małżeńską

Piosenkarz z zespołu Black Sabbath i 64-letnia gwiazda telewizji postanowili odnowić przysięgę małżeńską w hotelu Wynn w Las Vegas.

W zeszłym roku wyszło na jaw, że Ozzy miał romans ze stylistką fryzur Michelle Pugh. W rozmowie z "The Sun" źródło podało: "Sharon chciała tego od dłuższego czasu. Od zeszłego roku, odkąd poradzili sobie ze swoimi problemami, rozmawiała o tym z przyjaciółmi. Ale jeśli chodzi o samą ceremonię, to chciała utrzymać wszystko w tajemnicy. Są przyzwyczajeni do tego, że żyją w blasku fleszy, ale podjęli świadomą decyzję, aby o tym nikomu nie mówić. To było prywatne przyjęcie rodzinne w hotelu, w którym wzięły udział ich dzieci i najbliżsi."

Sharon przyznała niedawno, że ponownie musiała się zakochać w swoim mężu po tym, jak ją zdradził. Wyznała: "35 lat życia z kimś to szmat czasu. Najpierw się odkochałam, a potem ponownie w nim zakochałam. Wybaczyłam. Zaufanie przyjdzie z czasem, ale jesteśmy razem od 36 lat, w tym 34 lata małżeństwa. Nie potrafię sobie wyobrazić bez niego życia."

"Kilka miesięcy temu znów się w nim zakochałam, ponieważ bardzo się starał, aby być lepszym człowiekiem - próbował desperacko. Każdego dnia pracował z terapeutą i bardzo się starał. Na nowo odnalazłam miłość. Szanuję go, ponieważ naprawdę się stara, aby być lepszym człowiekiem."

Ich córka Kelly wyznała niedawno, że Sharon jest szaleńczo zakochana w 68-letnim Ozzym. Powiedziała: "Nie widziałam dwoje bardziej zakochanych w sobie ludzi, którzy byliby sobie bardziej przeznaczeni. Moja mama i tata są teraz nierozłączni. Znów zdali sobie sprawę z tego, jak bardzo się kochają. To najbardziej romantyczna i najpiękniejsza historia. Nie mogą przestać się całować. To obrzydliwe, przestańcie już."

Reklama

Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy