Pamiętacie „Fiorellę”? Dla 48-letniej Angie Cepedy czas się zatrzymał. Aktorka zachwyca

Latynoskie telenowele biły niegdyś w Polsce rekordy popularności. Jednymi z takich produkcji były „Fiorella” i „Luz Maria”, w których główną rolę grała Angie Cepeda. Jak teraz wygląda znana aktorka? Trudno uwierzyć, że niebawem skończy 49 lat.

Angie Cepeda zasłynęła z ról w telenowelach "FIorella" i "Luz Maria". Tak teraz wygląda
Angie Cepeda zasłynęła z ról w telenowelach "FIorella" i "Luz Maria". Tak teraz wyglądaZuń-DalloulAKPA

Angie Cepeda. Kolumbijska aktorka w latach 90. i 2000 była jedną z niekwestionowanych królowych latynoskich telenowel. W Polsce z jej udziałem były emitowane dwie peruwiańskie produkcje - "Luz Maria" i "Fiorella", które przed szklany ekran przyciągały tłumy widzów.

Angie Cepeda: kariera

Angie Cepeda zachwyca. Trudno uwierzyć, że aktorka ma 48 lat
Angie Cepeda zachwyca. Trudno uwierzyć, że aktorka ma 48 latMICHAEL TRAN/AFP/East News

Angie Cepeda urodziła się 2 sierpnia 1974 roku w Kolumbii. Aktorka - oprócz ról w telenowelach - ma na swoim koncie również rolę w filmie "Nasze magiczne Encanto" czy... polskiej produkcji. Cepeda zagrała w filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii 2".

Jej kariera zaczęła się od występu w reklamie piwa Cerveza Águila. Aktorka biegle włada językiem włoskim, angielskim i francuskim. Zawodowo zajmuje się też dubbingiem.

Przez kilka lat Cepeda była w związku z argentyńskim piosenkarzem Diego Torresem.

"Fiorella" i "Luz Maria". Kultowe telenowele, które pokochali Polacy

Angie Cepeda jako serialowa "Fiorella"
Angie Cepeda jako serialowa "Fiorella"Zuń-Dalloul

Telenowele z jej udziałem - "Luz Maria" i "FIorella" - stały się hitami w różnych krajach świata. Pomimo tego, że fabuły seriali były dość... zaskakujące, by nie powiedzieć, że momentami absurdalne. W Polsce zasłynęła przede wszystkim z roli w tym pierwszym serialu. Telenowela była kręcona w 1998 roku, a u szczytu popularności przyciągała przed telewizory tłumy widzów.

Później Angie Cepeda zachwyciła Polaków już jako "Fiorella". W serialu zagrała młodą dziewczynę, w której zakochał się pewien umierający milioner. Po jego śmierci musiała walczyć o spadek z jego synem, z którym to połączyło ją płomienne uczucie.

Chociaż na przestrzeni lat aktorka nie mogła narzekać na brak propozycji, to nigdy nie udało się jej osiągnąć takiej popularności, jak za czasów "Luz Marii".

Pamiętacie "Fiorellę"? Dla 48-letniej Angie Cepedy czas się zatrzymał. Aktorka zachwyca

Jak teraz wygląda serialowa "Fiorella"? Trzeba przyznać, że dla 48-letniej gwiazdy czas po prostu się zatrzymał. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które publikuje na swoim Instagramie. Jej profil obserwuje obecnie 486 tys. osób - gwiazda chętnie odsłania kulisy swojego zawodowego i prywatnego życia.

Cepeda zachwyca figurą. Na ostatnich opublikowanych przez nią zdjęciach zaprezentowała się w czerwonej sukience, podkreślającej jej zgrabną sylwetkę.

Na większości zdjęć uwagę zwraca przede wszystkim jej promienny uśmiech, który pojawia się niemal na każdej publikowanej fotografii.

Aktorka uwielbia zdjęcia w pięknych okolicznościach przyrody. Czy to pod palmami, czy to nad rzeką - gwiazda wprost olśniewa.

Angie Cepeda i jej stylizacje

Uwagę zwracają również interesujące stylizacje aktorki. Cepeda umiejętnie podkreśla atuty swojej sylwetki. Na jednym ze zdjęć pozuje w garniturze i mini w drobną kratkę. Do kompletu dobrała czarne botki na obcasie. Fani docenili elegancki outfit serialowej "Luz Marii" - pod postem posypały się komplementy.

Gwiazda uwielbia też sukienki, co możemy zobaczyć na kilku opublikowanych zdjęciach. Cepeda bez wątpienia jest fanką wzorów. Od czasu do czasu lubi też zaprezentować się w ognistej czerwieni, która podkreśla jej latynoską urodę.

***

"Zbliżenia": Alicja Majewska i Artur Andrus o trasie, piosenkach i prawdzie w słowachInteria.tv
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas