Reklama

Patricia Kazadi i Barbara Kurdej-Szatan są skłócone? Kazadi zabiera głos

Patricia Kazadi jest aktywna w mediach społecznościowych – ma bardzo dobry kontakt z fanami. Gwiazda przed świętami wielkanocnymi postanowiła na Instagramie odpowiedzieć na pytania, które najbardziej nurtują jej obserwatorów. Jedno z nich, dotyczyło rzekomego konfliktu Patrici Kazadi i Barbary Kurdej-Szatan. Czy gwiazdy rzeczywiście nie darzą się sympatią? Kazadi odpowiedziała.

Patricia Kazadi jest częścią polskiego show-biznesu już wiele lat. Zadebiutowała w 2002 roku na scenie programu muzycznego "Szansa na sukces". Od tej pory jej kariera nabrała  tempa.

Kazadi jest uzdolniona nie tylko muzycznie. W przeszłości grała w wielu filmach i serialach, a także prowadziła programy takie jak: "You Can Dance - po prostu tańcz" oraz "X Factor". Podczas niektórych projektów artystycznych Patricia współpracowała z Barbarą Kurdej-Szatan.

Patricia Kazadi obecnie zajmuje się głównie rozwijaniem kariery muzycznej. Jest także aktywna w mediach społecznościowych. Instagramowy profil gwiazdy śledzi ponad 260 tysięcy obserwatorów! Liczba ta stale rośnie.

Reklama

Kazadi ma bardzo dobry kontakt z fanami - chętnie dzieli się z nimi przemyśleniami dotyczącymi aktualnych wydarzeń. Gwiazda w nowych postach informuje o kolejnych projektach artystycznych, w których bierze udział. Dzieli się także swoim życiem prywatnym - publikując między innymi kardy z podróży. 

Patricia Kazadi i Barbara Kurdej-Szatan nie darzą się sympatią?

Wczoraj Patricia Kazadi postanowiła zdradzić fanom,  jak wyglądają jej przygotowania do świąt wielkanocnych. Gwiazda zaproponowała także obserwatorom Q&A, a wiec niezwykle popularny na Instagramie cykl  pytań i odpowiedzi.

W trakcie instagramowej zabawy jeden z fanów Patrici Kazadi postanowił zapytać o relacje, jakie łączą ją z Barbarą Kurdej-Sztan. "To prawda, że jesteście w konflikcie" - zagaił. 

Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na pytanie fana. Kazadi nie ukrywała zdziwienia "O, to jakaś nowość" - zaznaczyła artystka. 

***

Zobacz również:

Rhian Sugden zaskoczyła zdjęciem. Znów kusi w bieliźnie!  

Internauci martwią się o Katarzynę Cichopek. "Pewnie przez stres"

Ojciec Joanny Opozdy skreślił ją i wyjechał na Madagaskar. Teraz przekazał smutne wieści  

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Patricia Kazadi | Barbara Kurdej-Szatan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy