Reklama

Reklama

Paulina Krupińska narzeka na "pracowite" święta

Nie wszyscy w tegoroczne święta wielkanocne mogli pozwolić sobie na błogie lenistwo. O ile większość gwiazd raczyła nas w mediach społecznościowych zdjęciami z egzotycznych podróży czy rodzinnych spotkań, Paulina Krupińska podsumowała swoje święta jednym, wymownym wpisem.

Modelka od kilku lat związana jest z wokalistą zespołu Zakopower, Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para doczekała się już dwójki uroczych dzieciaków, ale jak wynika z ich relacji, rodzicielstwo to jednak nie bułka z masłem.

Mimo to obydwoje świetnie się dogadują w kwestiach związanych z wychowywaniem dzieci. Sebastian towarzyszył nawet swojej partnerce podczas narodzin córki i syna.

Przez wiele lat modelka zarzekała się, że nigdy nie weźmie udziału w imprezie razem ze swoim partnerem i nigdy nie podzieli się ze swoimi fanami ich wspólnym zdjęciem. Ostatnio jednak zmieniła zdanie i jak sama przyznała, lepiej wrzucić do sieci kilka przemyślanych, rodzinnych zdjęć, niż dać się złapać "w biegu" fotoreporterom.

Reklama

Zgodnie z tym, na oficjalnym profilu Pauliny Krupińskiej na Instagramie pojawiło się ostatnio jej wspólne zdjęcie z Sebastianem Karpielem-Bułecką.

Na fotografii wyraźnie zmęczona para łapie pierwsze promienie wiosennego słońca i wypoczywa po intensywnych świętach. Okazuje się bowiem, że Paulina i Sebastian musieli uważnie doglądać swoich aktywnych pociech, by nie stała im się krzywda. A jak wiadomo, dzieci rosną i z dnia na dzień stają się coraz bardziej ciekawe świata.

Naszym zdaniem, jeśli tak dalej pójdzie, do Pauliny Krupińskiej prędzej czy później przyklei się łatka najbardziej "przemęczonej matki polskiego show-biznesu". Modelka już nie raz narzekała na to, że często brakuje jej czasu dla samej siebie i trudno złapać jej chwilę, by chociaż porządnie umalować twarz.

Sądzicie, że ma prawo od czasu do czasu ponarzekać, czy jednak mocno przesadza?

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy