Reklama

Paulina Młynarska opowiada o walce z depresją

​Paulina Młynarska podzieliła się z obserwatorami na Instagramie historią swojej choroby. Dziennikarka przeszła w życiu przez bardzo trudne chwile.

Paulina Młynarska zaczęła przygodę z show-biznesem od debiutu na dużym ekranie. Wcieliła się wówczas w rolę Aliny w filmie "Kronika wypadków miłosnych". Gdy miała 16 lat, porzuciła naukę w liceum i wyjechała do Francji, gdzie nadal rozwijała się jako aktorka. Kobieta przyznaje jednak, że kariera aktorska jest już dla niej odległą przeszłością. Teraz skupia się na pisaniu książek i felietonów. Do tej pory wydała dziewięć książek, z czego osiem zyskało tytuł bestsellera.

Pierwsze szlify w zawodzie dziennikarza zdobyła w radio TOK FM. Później związała się z telewizją francuską. Pracowała przy powstawaniu programu "Encore plus Libre" na antenie France 2. W Polsce pojawiła się w takich produkcjach jak "Interwencja", czy "Miasto Kobiet". Stale współpracuje z miesięcznikiem "Grazia", gdzie pisze głównie na tematy społeczne związane z prawami kobiet. Współorganizuje także kobiece wyprawy do Azji oraz projekt "Miejsce Mocy", podczas którego uczy jogi i medytacji.

Reklama

Paulina Młynarska obchodziła ostatnio 48 urodziny. Z tej okazji udostępniła na Instagramie post, w którym opisała historię swojej choroby. Młynarska przez wiele lat zmagała się z depresją.


Fani dziennikarki dodali jej otuchy w komentarzach i podzielili się własnymi historiami, dotyczącymi depresji.

Zobaczcie koniecznie urodzinowy post Pauliny Młynarskiej!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Młynarska | depresja

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy