Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował zdjęcie z partnerką

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zaskoczył ostatnio widzów "Dzień dobry TVN" informacją, że znalazł nową wybrankę - a jest to... kuzynka Kasi, jego partnerki, dobranej przez ekspertów w programie. Teraz opublikował na Instagramie pierwsze zdjęcie z nową ukochaną!

Paweł Olejnik był uczestnikiem VI edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"
Paweł Olejnik był uczestnikiem VI edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"Instagram / _pawel_olejnikInstagram

"Ślub od pierwszego wejrzenia: jest emitowany w Polsce od 2016 roku. Już od pierwszej odsłony show wzbudzało w widzach skrajne emocje. Niestety większość eksperymentów małżeńskich się nie powiodło, a pary wybierały rozwód, a nie życie we dwoje - chociaż niektórym parom udało się związać i przetrwać.

W szóstej edycji programu udział wzięły trzy pary: Julia i Tomasz, Aneta i Robert oraz Kasia i Paweł. To właśnie ta ostatnia para wywoływała najwięcej emocji wśród widzów, którzy zastanawiali się, jaka będzie ostateczna decyzja.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Paweł ma nową dziewczynę!

Kasia, żona Pawła, była oceniana przez widzów jako kontrowersyjna. Niektórzy fani programu krytykowali ją, że ciągle zmienia zdanie i nie wie, czego chce.  Kobieta chciała spróbować stworzyć udaną relację z Pawłem - podjęli decyzję, że zostają w małżeństwie, jednak ostatecznie Kasia postanowiła odejść od Pawła.

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jednak nie rozpaczał długo po nieudanym związku. W programie "Dzień dobry TVN" oznajmił, że ma nową partnerkę, którą okazała się... kuzynka Kasi!

Paweł ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" opublikował zdjęcie z ukochaną

Paweł wrzucił także zdjęcie ze swoją nową ukochaną na Instagramie. Jak się okazało, nie zdecydował się jednak ujawnić twarzy swojej partnerki - w opisie do zdjęcia podkreślił, że kobieta - jak ją nazywa, "gwiazdka" - chciałaby na razie zachować anonimowość. 

Ten rok był jak kolejka górska bez atestu. Na szczęście dziś mogę powiedzieć, że kolejny zapowiada się wyjątkowo. Wiecie już, że jest ktoś dla mnie bliski, ktoś komu zależy żeby mnie poznać

- napisał.

Wygląda na to, że bohater szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" nareszcie znalazł osobę, która jest nim zainteresowana na poważnie. Gratulujemy!

Przeczytaj też:

Agnieszka Woźniak-Starak tak spędziła święta! Zaskoczeni?!

Aleksandra Domańska o płaczących dzieciach. "Ale byłam głupiutka"!

Zenek Martyniuk potwierdził plotki! W tle 26-letnia Daria! "Młoda i piękna"

* * *

Zobacz więcej:

"Zdrowie na widelcu": Polewa z gorzkiej czekolady i domowy cukier waniliowyPolsat Cafe
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas