Reklama

Reklama

Charlotte Dawson rozgrzała fanów jednym nagraniem!

Charlotte Dawson to brytyjska celebrytka, która wie, jak rozgrzać swoich fanów. Gwiazdka w tegoroczne święta skupiła na sobie uwagę, publikując gorące nagranie w swoich mediach społecznościowych!

Charlotte Dawson pokazała odchudzone ciało po ciąży!

Charlotte Dawson to córka nieżyjącego już aktora komediowego, Les'a Dawsona. Sama zaistniała w show-biznesie i robi karierę jako influencerka. 

 W mediach społecznościowych obserwuje ją już ponad milion internautów, a ona znana jest ze swojego poczucia humoru i... gorących zdjęć. 

Niedawno na świat przyszło jej pierwsze dziecko i wówczas zamiast gorących zdjęć, gwiazda publikowała te, które pokazywały prawdę o macierzyństwie i o ciele po ciąży. 

Charlotte nie wstydziła się rozstępów, zbędnych kilogramów i powoli w swoim tempie wracała do formy sprzed ciąży. Teraz efekt jej starań jest oszałamiający. 

Celebrytka przy okazji Bożego Narodzenia, prócz pięknych, rodzinnych zdjęć, opublikowała nagranie, na którym prezentuje się w świątecznym komplecie bielizny! 

Prócz tego, że pokazała swoje odchudzone ciało, to rozbawiła swoich fanów wykonując zabawny taniec przy choince. Poczucia humoru, piękna i dystansu do siebie samej można tylko Charlotte Dawson pozazdrościć. 

Reklama

***

Zobacz również: 

Piotr Adamski: Słynny "polski hydraulik" wraca do show-biznesu! Co robił przez ostatnie lata

Grażyna Wolszczak w końcu może spać spokojnie. Chodzi o syna...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Charlotte Dawson

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje