Reklama

Reklama

Jan i Helena Lubomirscy pochwalili się zdjęciem ze świąt!

Jan Lubomirski-Lanckoroński wraz ze swoją żoną Heleną Lubomirską zapowiadali jeszcze przed świętami, jak będzie wyglądać ich Boże Narodzenie. Teraz dla potwierdzenia tych słów opublikowali zdjęcie ze świątecznych dni i znów wywołali zainteresowanie mediów.

Jan i Helena Lubomirscy pokazali zdjęcia z Wigilii

Jan i Helena Lubomirscy to polska arystokracja, która chętnie dzieli się swoim wyjątkowo prestiżowym życiem w mediach społecznościowych. 

 Jan, pochodzący z polskiego rodu książąt Lubomirskich herbu Szreniawa bez krzyża, wraz z żoną Heleną, przed tegorocznymi świętami opowiedzieli w rozmowie z "Vivą" jak będzie wyglądać ich Boże Narodzenie. 

"Na co dzień mieszkamy w różnych miastach, więc święta są wspaniałą okazją, żeby spędzić ze sobą więcej czasu. Myślę, że razem z nami do Wigilii zasiądzie ponad 20 osób" - powiedziała Helena w rozmowie z magazynem.

Wówczas medialną burzę wywołały także słowa małżonków dotyczące wigilijnego menu. Lubomirscy zapowiedzieli, że wśród pieczonego indyka, kawioru i innych rarytasów pojawi się foie gras czyli pasztet strasburski. Przysmak francuski zakazany nie tylko w Polsce, ale i w 13 innych krajach ze względu na drastyczny sposób tuczenia gęsi, z których pozyskiwana jest wątroba na pasztet.

Reklama

Produkcja foie gras wymaga karmienia siłowego ptaków w celu powiększenia ich wątroby - do 10 razy większej od normalnej. Proces ten uważany jest za okrutny i torturujący.

Teraz, gdy już jest dawno po wigilijnej wieczerzy, państwo Lubomirscy pochwalili się świątecznym zdjęciem, gdzie pozują wraz z osobą przepraną za Świętego Mikołaja, stojąc przy pięknej choince w obszernym pałacu. 

W podpisie pod zdjęciem, Jan i Helena Lubomirscy złożyli życzenia internautom.

***
Zobacz również: 

Niezwykły gest Stuhra i jego żony. Przyjęli do domu Syryjkę

Smutne święta w rodzinie Englertów. Boże Narodzenie spędzą osobno?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Jan Lubomirski-Lanckoroński

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje