Agnieszka Woźniak-Starak tak spędziła święta! Zaskoczeni?!

Agnieszka Woźniak-Starak 24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia opublikowała zdjęcie bez makijażu, w domowym sweterku, na tle choinki i dała do zrozumienia, że święta spędzi na spokojnie. Jednak okazało się, że dziennikarka w pierwszy dzień świąt pojawiła się na ekskluzywnym przyjęciu u Joanny Przetakiewicz.

Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się jednak na świąteczną imprezę
Agnieszka Woźniak-Starak wybrała się jednak na świąteczną imprezę Paweł WrzecionMWMedia

Agnieszka Woźniak-Starak zaskoczyła w święta

Agnieszka Woźniak-Starak dzieli się ze swoimi fanami niewielkim wycinkiem swojego życia prywatnego. To od niej zależy ile ze swojej prywaty pokazuje w mediach i w jaki sposób to robi.

Przyjęcie u Joanny Przetakiewicz okazało się ekskluzywnym spotkaniem!

Szybko okazało się jednak, że gwiazda już pierwszego dnia świąt zrzuciła domowy golfik i wybrała się na ekskluzywne przyjęcie świąteczne do Joanny Przetakiewicz, gdzie zebrała się śmietanka towarzyska polskiego show-biznesu. 

Sama Agnieszka nie pochwaliła się imprezą, za to znalazła się na jednym ze zdjęć opublikowanych właśnie przez Joasię. Wygląda na to, że przyjęcie było niezwykle udane, co też podkreśliła sama Przetakiewicz: 

"Nasze JRR CHRISTMAS PARTY to był szał i obłęd. Ugoszczenie Was wszystkich to wymarzony prezent na święta. W końcu mogliśmy nacieszyć się sobą. Takich okazji jest coraz mniej, a tęsknimy za tym za luzem, zabawą, rozmową. Dziękuję, że byliście".

Julia Wieniawa otwarcie o scenach łóżkowychNewseria Lifestyle
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas