Reklama

Pazurowie zachwyceni! Powiększyła się rodzina

Życie rodziny Pazurów to niekończące się pasmo sukcesów i zaskoczeń, za którymi przestali nadążać nawet ich najwierniejsi fani. Okazuje się, że całkiem niedawno rodzina Pazurów powiększyła się o kolejnego członka!

Tuż przed porodem pani Edyty, małżeństwo zdecydowało się na psa, czym  zaskoczyli prawdopodobnie wszystkich swoich fanów. Nie jest tajemnicą, że niebawem na świecie pojawi się ich kolejne dziecko, tym bardziej - według niektórych - jest to decyzja dość kontrowersyjna.

Widać jednak, że para jest mocno zmotywowana i cieszy się z nowego członka rodziny. Pies Pazurów należy do bardzo znanej pasterskiej rasy border collie o łagodnym, wesołym uosobieniu. Na zdjęciach szczeniak prezentuje się bardzo uroczo w czarno-białym umaszczeniu i postawionych na baczność uszach.

Reklama

Wygląda na to, że sprawczynią całego zamieszania nie był kto inny, jak Edyta Pazura. Celebrytka opatrzyła zdjęcie pieska wpisem, że to "oczywiście jej sprawka" i że "dzieciaki już bawią się z nim w berka". Nowy członek rodziny wabi się Zidan.

Trzeba przyznać, że pani Edyta nie próżnuje. Wraz z Cezarym Pazurą wychowują już dwójkę dzieci - 8-letnią Amelię i 5-letniego Antosia. Wkrótce na świecie pojawi się najmłodszy członek klanu. Gdy dodamy do ekipy młodego, radosnego psiaka trzeba przyznać, że w domu Pazurów szykuje się prawdziwa, rodzinna rewolucja!

Byleby tylko małżeństwu nie zabrakło pary i motywacji do ogarniania tak licznego stadka!


INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy