Reklama

Reklama

Peter Andre szuka miłości

Brytyjski piosenkarz - Peter Andre - twierdzi, że pogodził się już z rozstaniem z modelką Katie Price i jest gotowy na nowy związek.

Popularny w latach 90. autor hitu "Mysterious Girl", który od rozwodu z Price we wrześniu z nikim się nie spotykał, wyznał, że ma nadzieję, że kolejnych świąt Bożego Narodzenia nie spędzi już samotnie.

Reklama

"Z nikim się teraz nie umawiam, ale jestem na to gotowy. Nie sądzę, abym związał się z kimś z show-biznesu, chociaż nigdy nie wiadomo" - powiedział wokalista w wywiadzie dla brytyjskiego magazynu "OK!".
"Chcę móc skupić się na pracy, ale jednocześnie być otwarty na perspektywę poznania kogoś nowego. Chyba powinienem być bardziej towarzyski! Za rok o tej porze chciałbym być już w nowym związku" - dodał.
36-letni gwiazdor, który wychowuje trójkę dzieci - 7-letniego Harveya, 4-letniego Petera Juniora i 2-letnią Princess Tiaamii - wyznał, że najcięższym momentem mijającego roku był koniec jego małżeństwa, który określił, jako "największy dołek, jaki osiągnął w życiu".

Jednak Andre zapewnił, że zamiast analizować przeszłość, zamierza teraz skoncentrować się na przyszłości.

"Myślałem, że na końcu tego tunelu nie ma światła, ale teraz wiem, że jest i mam zamiar wyjść z niego po drugiej stronie" - oznajmił piosenkarz.

Dowiedz się więcej na temat: piosenkarz | Peter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje