Piękności ze "Zbuntowanego anioła". Jak dziś wyglądają?

Serial "Zbuntowany anioł" cieszył się w Polsce ogromną popularnością i gromadził przed telewizorami miliony widzów. Choć od zamknięcia produkcji minęło już grubo ponad 20 lat, regularnie wraca ona na polskie ekrany - obecnie transmituje ją telewizja Puls.

Gwiazda serialu "Zbuntowany anioł", Natalia Oreiro regularnie odwiedza Polskę
Gwiazda serialu "Zbuntowany anioł", Natalia Oreiro regularnie odwiedza PolskęFot. Pawel MurzynEast News

Aktorzy grający w serialu główne role z dnia na dzień stali się gwiazdami, nie tylko w Ameryce Południowej, ale na całym świecie. Największą sławę odniosła oczywiście odtwórczyni roli Milagros, Natalia Oreiro. Aktorka i wokalistka regularnie odwiedza nasz kraj, gra koncerty i spotyka się z fanami - mamy więc dowód na to, że czas się dla niej zatrzymał i wygląda fenomenalnie! Czy wiecie jednak, co słychać u pozostałych piękności z serialu? Sprawdźmy! 

Gabriela Sari (Gloria)

Gabriela Sari miała niespełna 18 lat, gdy wcieliła się w postać Glorii - uroczej i życzliwej przyjaciółki Milagros. Jej znakiem rozpoznawczym był zaraźliwy śmiech i... krzaczaste brwi, z których słynęła. Dziś aktorka jest po czterdziestce, ma męża i córeczkę, którą chętnie chwali się na Instagramie. Gabriela od czasu do czasu wciąż pojawia się na ekranie - ostatni raz mogliśmy ją oglądać w 2018 roku. Aktorka stawia również na zdrowy styl życia oraz ruch - jej nienaganna sylwetka jest tego żywym dowodem. Serialowa Gloria wciąż jest także właścicielką spektakularnych brwi!

Florencia Ortiz (Pilar)

Florencia Ortiz wcieliła się w serialu w niezbyt lubianą przez fanów postać - zagrała przyjaciółkę Vicky i byłą dziewczynę Iva, którego postanowiła na nowo uwieść po swoim powrocie z Barcelony. Aktorka dobiegała już wtedy trzydziestki i miała na koncie kilka ról w popularnych telenowelach - do dziś pojawiła się w kilkudziesięciu produkcjach i wciąż ma apetyt na więcej. Florencia stawia także na rodzinę - jest szczęśliwą mężatką i mamą córeczki Evy. 

Veronica Vieyra (Vicky)

Veronica Vieyra to zdecydowanie jedna z najpiękniejszych aktorek z serialu "Zbuntowany anioł". Długowłosa blondynka, obdarzona perfekcyjną figurą wcieliła się w nim w rolę Vicky - lekko rozkapryszonej siostry Iva. Fani pokochali jednak jej postać, szczególnie wtedy gdy zakochała się w ubogim kierowcy Morganie i zmieniła swoje nastawienie do służby. Veronica wcielała się w postać Vicky, gdy sama była już po trzydziestce, ale jej młody wygląd sprawiał, że kochali się niej młodzi chłopcy z całego świata. Niestety, aktorka była już wtedy zamężna, ale rozwiodła się w 2010 roku i dziś mocno chroni swoją prywatność. Trzeba przyznać, że w wieku 53 lat wciąż wygląda genialnie!

Victoria Onetto (Lina)

Victoria Onetto miała sporo szczęścia, że zaproponowano jej rolę uroczej i zabawnej Liny, nazywanej również "Motylkiem". Linę pokochali bowiem fani z całego świata, a aktorka z dnia na dzień zyskała ogromną popularność. Gdy zaczęto pracę nad serialem, Victoria miała 25 lat, a na koncie role w kilkunastu serialach telewizyjnych - trudno więc uwierzyć, że ostatecznie rzuciła aktorstwo dla... polityki. Onetto jest dziś podsekretarzem do spraw polityki kulturalnej Buenos Aires, szczęśliwą małżonką i mamą piętnastoletniej Evy. Bardzo się zmieniła?

Valeria Lorca (Martha)

Valeria Lorca miała zdecydowanie mniej szczęścia - w udziale przypadła jej rola niezbyt lubianej i wciąż knującej na boku Marthy. Bezwzględna i gotowa zrobić wszystko dla pieniędzy pokojówka była jednak całkiem zabawna, a sama Valeria cieszyła się ogromną sympatią serialowej ekipy. Rola Marthy nie była pierwszą w jej dorobku - wcześniej pojawiła się już w popularnym serialu "Celeste" i zagrała w filmie biograficznym o życiu Evy Peron. W przeciwieństwie do swoich koleżanek, Valeria nie pojawia się już na ekranie - dziś stawia na rodzinę i jest szczęśliwą żoną Oscara Ferrigno Jr, z którym ma syna Lucio. 

Dorota Goldpoint chce podbić rynek w DubajuNewseria Lifestyle/informacja prasowa
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas