Reklama

Pierwsze oficjalne zdjęcie córeczki Meghan Markle i księcia Harrego obiegło sieć. "Cały tata"

Meghan Markle i książę Harry z okazji pierwszych urodzin swojej córeczki Lilibet Diany urządzili kameralne przyjęcie na podwórku Frogmore Cottage w Windsorze. Przyjaciel pary, obecny na imprezie opublikował na Instagramie portret dziewczynki. Zdjęcie rozczuliło internautów. Mała Lilibet jest bardzo podobna do taty.

Ostatnie tygodnie były dla Meghan Markle i księcia Harrego wyjątkowo intensywne. Para przez jakiś czas przebywała w  Londynie, gdzie brała udział w obchodach platynowego jubileuszu królowej Elżbiety II. Przed powrotem do Stanów Zjednoczonych małżeństwo świętowało także pierwsze urodziny córeczki - Lilibet urodziła się 4 czerwca 2021 roku.

"Niezobowiązujące" przyjęcie: Zabrakło ważnych gości

Meghan Markle i książę Harry postanowili urządzić przyjęcie w ogrodzie Frogmore Cottage w Windsorze. Rzecznik prasowy w odpowiedzi na liczne pytania mediów  zaznaczył,  że impreza z okazji urodzin Lilibet była "niezobowiązująca". Miała bowiem charakter "intymnego pikniku". Odbyła się w poniedziałek, 6 czerwca.

Reklama

Na przyjęciu obecni byli jedynie najbliżsi przyjaciele Meghan i Harrego. Chociaż impreza odbywała się z Anglii, zabrakło na niej brata księcia Harrego - Williama oraz Kate Middleton. Być może przyczyną absencji pary była zaplanowana wcześniej oficjalna wizyta w Walii.

Po zakończeniu przyjęcia na cześć małej Lilibet Diany przyjaciel książęcej pary, Misan Harriman postanowił opublikować w sieci kilka zdjęć wykonanych podczas imprezy, między innymi portret solenizantki. To zachowanie zdziwiło  fanów Meghan Markle i księcia Harrego. Małżeństwo wcześniej strzegło prywatności córeczki.

Zdjęcie rozczuliło internautów. "Bardzo podobna do taty!"

Zdjęcie Lili wywołało spore poruszenie. Jak wygląda córeczka Meghan i Harrego? Dziewczynka po tacie odziedziczyła bujne, rude włosy. Dziecko jest niezwykle urocze. Na opublikowanym portrecie wygląda na bardzo radosne - uśmiecha się, siedząc na trawie.

Córeczka Meghan i Harrego w dniu przyjęcia miała na sobie błękitną sukienkę oraz białą koronkową kokardę. Wyglądała niezwykle odświętnie.

Jak nietrudno się domyślić pod postem opublikowanym przez książęcą parę w mgnieniu oka zaroiło się od komentarzy. Internauci zgodnie podkreślają, że Lilibet jest uderzająco podobna do  taty - księcia Harrego. "Córeczka tatusia" - orzekli.

***
Zobacz również:

Meghan i Harry, Kate i William oraz inni "royalsi" w katedrze św. Pawła

Królowa Elżbieta II na starych zdjęciach! Opublikowano czarno-białe fotografie


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | książę Harry | Lilibet Diana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy