Reklama

Reklama

Piosenkarka pokazała ciało bez retuszu. Fani są zaskoczeni

Demi Lovato pochwaliła się naturalnymi kształtami na Instagramie. Odważna sesja wzbudziła wiele kontrowersji.

Media społecznościowe przechodzą ogromną rewolucję. Kilka lat temu każde zdjęcie, które trafiło do Internetu, było perfekcyjnie retuszowane i edytowane. Sposób, w jaki kreowano wizerunki, wpływał negatywnie na społeczność. Miał bowiem ogromny wpływ na samoocenę wielu osób. Obecnie osoby publiczne coraz częściej udostępniają zdjęcia pozbawione filtrów. Dołączają do nich także długie wpisy, które dotyczą ich walki z kompleksami. 

Demi Lovato także dołączyła do grona celebrytów walczących w tej słusznej sprawie. Piosenkarka od lat zmaga się z depresją, bulimią i samoakceptacją. Przyznała również, że korzystała z różnego rodzaju używek, w tym z kokainy.

Reklama

Od pewnego czasu artystka skupia się wyłącznie na swoim zdrowiu. Unika publicznych wystąpień i wiążącego się z nim stresu. W ramach kuracji dodała długi i przejmujący wpis na Instagramie, w którym wyjaśnia, że dzięki udostępnionemu zdjęciu chce pokonać jeden z kompleksów.

Dziewczyna wyznaje, że jest zmęczona poczuciem wstydu i zasłanianiem swojego cellulitu. Od tej chwili chce być autentyczna i kochana za to, jak wygląda naprawdę.

"Oto jestem. Bez wstydu, bez strachu, ale za to dumna z własnego ciała, które tak wiele przeszło i zapewne nie raz mnie jeszcze zaskoczy [...] to świetne uczucie powrócić do telewizji i nie stresować się własnym wyglądem" - takie wyznanie możemy przeczytać na Instagramie piosenkarki. Fani gratulują jej odwagi i wspierają gwiazdę na jej drodze ku zdrowiu i szczęściu.

Demi Lovato dołączyła do wpisu zdjęcie, na którym prezentuje swoje ciało w bikini. Zobaczcie sami, jak w nim wygląda!INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Demi Lovato | Disney | celebryci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje