Reklama

Reklama

Pixie Lott chciałaby mieć dwa wesela

25-letnia piosenkarka kilka tygodni temu zaręczyła się z Oliverem Cheshirem.

25-letnia piosenkarka kilka tygodni temu zaręczyła się z Oliverem Cheshirem, ale już myśli o tym, jak będzie wyglądał ich ślub, który odbędzie się w tym roku. Gwiazda chciałaby mieć duże wesele w Anglii dla przyjaciół i dużej rodziny, a następnie mniejsze i bardziej prywatne za granicą.

Powiedziała:

- Zawsze powtarzałam, że chciałabym mieć dwa wesela - oczywiście z tą samą osobą. Chciałabym mieć duże wesele w Anglii, a potem mniejsze gdzieś w ciepłych krajach. Po prostu uwielbiam przeciągać świętowanie jak tylko jest to możliwe.

Piękna blondynka chciałaby w najbliższej przyszłości mieć dzieci ze swoim przystojnym partnerem, ale przyznała, że na razie jest zbyt zajęta swoją karierą i planowaniem ślubu, żeby skupiać się na tej kwestii.

Powiedziała:

Reklama

 - Chciałabym mieć w przyszłości dzieci. Ale nie zdarzy się to szybko - jest jeszcze tyle rzeczy do zrobienia!

Pixie rozważa również przeprowadzkę do Essex po ślubie, aby być bliżej rodziny, która mieszka w Brentwood. Decyzja ta jest podyktowana tym, że mieszkanie piosenkarki w Londynie jest zbyt małe, aby mogło pomieścić w przyszłości dzieci.

W rozmowie z magazynem "Britain's OK!" wyznała:

 - Zaczęłam szukać mieszkania niedaleko mojej siostry w Chelmsford, ponieważ potrzebuję domu, gdzie miałabym więcej miejsca. Odkąd skończyłam 18 lat mieszkam w bardzo małym mieszkaniu. Zaczęło się robić zbyt małe, więc szukam czegoś nowego. Po prostu się rozglądam, nie spieszę się z decyzją. Na pewno byłoby fajnie znaleźć coś przestronnego!


Bang Showbiz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje