Pokaz umiejętności

Gwiazdy wydają ci się niedoścignionym ideałem? Nawet fashionistkom zdarzają się wpadki. Najważniejsze, że zawsze jest druga szansa!

gafy
gafyMWMedia

TRAFY

Wytrawne wino

Małgorzata Socha
Małgorzata SochaJarosław AntoniakMWMedia

Małgorzata Socha (32) zachwyciła piękną spódnicą projektu Bartka Michalca dla firmy Zuo Corp. Znakomitymi dodatkami były puzderko Diane von Furstenberg i klasyczne szpilki. Widać rękę mistrzyni.

Kombinezon dla zaawansowanych

Marina Łuczenko
Marina ŁuczenkoPaweł WrzecionMWMedia

Marina Łuczenko (22) świetnie oswaja trendy. Supermodny kombinezon to niełatwy fason, ale piosenkarka pokazała w nim klasę mistrzowską. Brawa za kolorowe paznokcie!

Dogodne połączenie

Katarzyna Zielińska
Katarzyna ZielińskaPaweł WrzecionMWMedia

Katarzyna Zielińska (32) postawiła na oryginalną kreację także autorstwa Bartka Michalca. I pokazała, że ozdobne tkaniny można z powodzeniem zestawiać.

GAFY

Z zupełnie innej bajki

Marina Łuczenko
Marina ŁuczenkoJarosław AntoniakMWMedia

Marina Łuczenko (22) wyglądałaby pięknie w pianie tiulu, gdyby nie fatalny dyskotekowy spód i top... Ortopedyczne buty też się stylizacji nie przysłużyły. Cóż, wszyscy uczymy się na błędach.

(Oby) ostatni Mohikanin

Ewa Szabatin
Ewa SzabatinPaweł WrzecionMWMedia

Ewa Szabatin (33) wyciętym T-shirtem zdaje się manifestować miłość do tańca brzucha. Bo jeśli chodzi o fascynację Dzikim Zachodem, to dlaczego dodała powłóczystą spódnicę i kapelusz skauta?

Skrócona o głowę

Violetta Arlak
Violetta ArlakPaweł WrzecionMWMedia

Violetta Arlak (44) schudła (gratulujemy!), zmieniła makijaż (brawo!), ale nie nadała zmianom odpowiedniej oprawy. Stanowczo odradzamy szale skracające szyję oraz gniotące się tkaniny z połyskiem.

48 godzin z Mariną

Kochamy gwiazdy, a zwłaszcza ich galowe wcielenia. I oceniamy wyłącznie stylizacje, nie osoby. Dowód? Marina Łuczenko w ciągu dwóch dni pokazała się w skrajnie różnych odsłonach. Elegancki czarny kombinezon wzbudził niekłamany zachwyt, a limonkowa kreacja jednoznacznie kojarzyła się z cyrkowym kiczem. I nasza sympatia nie miała tu nic do rzeczy.

Wojciech Grzybała

SHOW 14/2012

Show
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas