Reklama

Reklama

Potężna wpadka gwiazdy "Gry o Tron"

Nawet jeśli nazwisko Gwendoline Christie nic wam nie mówi, na pewno kojarzycie aktorkę, która je nosi.

To jedna z gwiazd, cieszącego się ogromną popularnością, serialu "Gra o Tron". 42-letnia Gwendoline wciela się w dzielną Brienne z Tarthu, której jednym z atutów jest słuszny wzrost.

Brytyjska aktorka mierzy aż 191 cm i zanim trafiła do serialu grywała przede wszystkim na deskach teatralnych. Ostatnimi czasy mogliśmy oglądać ją także w dwóch częściach serii "Gwiezdne wojny".

Christie, która na co dzień preferuje zdecydowanie bardziej kobiecy styl niż grane przez nią bohaterki, nie stroni od eleganckich sukni i mocniejszego makijażu. Zazwyczaj prezentuje się naprawdę dobrze, jednak podczas Tygodnia Mody w Nowym Jorku nie dopilnowała jednego szczegółu.

Reklama

Aktorka wybrała na tę okazję fioletowo-czerwony komplet do złudzenia przypominający pidżamę. Jednak to nie on okazał się największym problemem. Gwendoline założyła bowiem sandałki i tym samym zaprezentowała niemiłosiernie krzywe palce.

Oczywiście nie umknęły one uwadze fotoreporterów, którzy dokładnie sfotografowali stopy aktorki.

Christie nie wygląda na osobę, która będzie przejmować się taką drobnostką. My jednak nie możemy powstrzymać się od uśmiechu...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Gwendoline Christie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy