Reklama

Reklama

Pozbierała się po rozstaniu

Samotność Kelly Osbourne nie trwała długo. Córka gwiazdora, która w styczniu rozstała się z Matthew Mosshartem właśnie ogłosiła, że ma nowego partnera. Jej wybrankiem jest brytyjski model Ricki Hall.

Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości czy Kelly Osbourne pozbierała się po rozpadzie ponad dwuletniego związku z Matthew Mosshartem, teraz powinien przekonać się, że sprawy sercowe córki Ozzy’ego mają się całkiem dobrze. A nawet więcej niż dobrze. Celebrytka właśnie potwierdziła, że znalazła nowego partnera.

Reklama

Jej nowym chłopakiem jest Ricki Hall. Plotki o ich związku panna Osbourne potwierdziła zamieszczając na Instagramie serię intymnych zdjęć, na których para tonie w romantycznym, francuskim pocałunku.

Po samym zdjęciu trudno stwierdzić jak poważny jest to związek, jednak bez wahania można powiedzieć, że ta dwójka pasuje do siebie. Nowy wybranek na zdjęciu prezentuje się nie mniej awangardowo niż Kelly. Uwagę przykuwa głównie jego broda i pokryta tatuażami szyja.  Ponoć to właśnie broda miała przyciągnąć uwagę Kelly i podziałać na nią jak afrodyzjak. "Kiedy po raz pierwszy zobaczyła zdjęcia Halla od razu zwróciła na niego uwagę. Ona uwielbia facetów z brodami." - mówi dla Us Weekly osoba z otoczenia gwiazdy.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje