Przemysław Kossakowski przerywa milczenie po rozstaniu z Wojciechowską

Od kilku dni media i fani żyją wiadomością o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Wczoraj oświadczenie na swoim instagramowym profilu opublikowała Martyna. Dziś do sprawy, za pośrednictwem tej samej platformy, odniósł się jej - już były - partner.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali się
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rozstali sięRadosław NawrockiAgencja FORUM

"Nie chcę uciekać od odpowiedzialności, chciałbym tylko napisać, że ocenianie, znając czyjeś życie jedynie przez pryzmat medialnej ekspozycji, to ocenianie na podstawie wyjątkowości nie mającej wiele wspólnego z prawdziwym życiem" (pisownia oryginalna) - tak zaczyna się post, który w piątkowy wieczór na swoim Instagramie opublikował Przemysław Kossakowski.

Choć w tekście nie ma zbyt wielu konkretów, fani doskonale wiedzą, do czego odniósł się Kossakowski. Chodzi o jego rozstanie z Martyną Wojciechowską, które od kilku dni jest jednym z najszerzej komentowanych tematów w polskim show biznesie.

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się

O rozstaniu Przemysława Kossakowskiego i Martyny Wojciechowskiej plotkowano od kilku dni. Rewelacje te ostatecznie potwierdziła Martyna, publikując wczoraj na swoim Instagramowym profilu emocjonalny wpis.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie wielkim zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie
napisała podróżniczka

Poprosiła też o zachowanie milczenia i uszanowanie jej emocji.

Mimo apelu, komentarze na temat rozstania wciąż płyną, zarówno ze strony mediów, jak i ze strony fanów pary.

Przemysław Kossakowski zabiera głos w sprawie rozstania

Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się kilka miesięcy po ślubie
Przemysław Kossakowski i Martyna Wojciechowska rozstali się kilka miesięcy po ślubieAlbin Marciniak/East NewsEast News

Nic więc dziwnego, że wreszcie głos zabrał i Przemysław Kossakowski. Zapewnił, że nie chce uciekać od odpowiedzialności:

Ważne i bolesne decyzje nie są podejmowane z dnia na dzień. To zawsze trudny i skomplikowany proces. Nie zawsze go widzimy, a czasami pochłonięci własną wizją świata, widzieć nie chcemy.

"Żyjmy zatem najlepiej jak potrafimy i pozwólmy robić to innym" - dodał.

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski - rozstanie trzy miesiące po ślubie

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski zaczęli spotykać się trzy lata temu - w 2018 roku. Zaręczyli się już w 2019 roku, a jesienią 2020 roku stanęli na ślubnym kobiercu. Ich związek należał do jednych z najcieplej przyjmowanych w polskim show-biznesie. Martyna wielokrotnie podkreślała, że w końcu znalazła mężczyznę, na którym może polegać, a rzesza fanów kibicowała ich miłości.

Nic więc dziwnego, że informacja o rozstaniu dla wielu fanów była szokiem. Wielu z nich nie mogło uwierzyć, że małżeństwo rozpadło się zaledwie kilka miesięcy po ślubie.

Zobacz również:

"Wydarzenia": "Verano dla dzieci". Fundacja Polsat wspiera walkę ze smogiem na Śląsku Polsat News
INTERIA.PL
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd na stronie?
Dołącz do nas